نتایج بازی های ان بی ای در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۶

نتایج بازی های ان بی ای در 17 دسامبر 2016

پیروزی اکلاهما سیتی، ایندیانا، هیوستن و گلدن استیت، از جمله نتایج بازی های ان بی ای در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۶ بود.

پنجاهمین تریپل دابل دوران حرفه ای راسل وستبروک به اکلاهما سیتی تاندر کمک کرد فینیکس سانز را از پیش رو بردارد. تاندر در این بازی خانگی با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۰۱ حریف خود را مغلوب کرد. وستبروک در این مسابقه ۲۶ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۲۲ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. ۲۲ پاس منجر به گل، بیشترین اسیستی است که این بازیکن در دوران حضورش در NBA ثبت کرده است. دوین بوکر از فینیکس نیز کار خود را با ۳۱ امتیاز، ۳ ریباند، ۵ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی به اتمام رساند.

ایندیانا پیسرز با برتری مقابل دیترویت پیستونز، تعداد بردها و باخت های خود را در عدد ۱۴ برابر کرد. ایندیانا در این مسابقه خارج از خانه با نتیجه ۱۰۵ بر ۹۰ میزبان خود را شکست داد. پاول جرج از ایندیانا با ۲۶ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. دفاع خوب ایندیانا مانع از آن شد که بازیکنان دیترویت بیش از ۳۸٫۱ درصد از شوت های خود در این دیدار را وارد سبد کنند. رادنی استاکی و مانتی الیس از ایندیانا در این مسابقه غایب بودند.

هیوستن راکتس در حالی که تا ۲ دقیقه مانده به پایان کوارتر چهارم ۱۲ امتیاز از مینسوتا تیمبرولوز عقب بود، در نهایت برنده از زمین خارج شد. هیوستن در این دیدار خارج از خانه که یک وقت اضافه داشت، با نتیجه ۱۱۱ بر ۱۰۹ مینسوتا را مغلوب کرد. بازیکنان هیوستن در ۲ دقیقه پایانی کوارتر پایانی، با یک ران ۱۴-۲ بازی را به تساوی کشاندند. جیمز هاردن با کسب ۱۰ امتیاز از مجموع ۲۸ امتیاز خود در وقت اضافه، به پیروزی تیمش در این دیدار کمک کرد. او ۹ ریباند، ۱۳ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۲ بلاک شات نیز به دست آورد. کارل-انتونی تاونز از مینسوتا در این بازی ۴۱ امتیاز، ۱۵ ریباند، ۵ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات کسب کرد.

گلدن استیت واریرز در اوراکل آرینا پذیرای پرتلند تریل بلیزرس بود که با نتیجه ۱۳۵ بر ۹۰ رقیب خود را در هم کوبید. کوین دورنت ۱۱ شوت از ۱۳ اقدام خود در این مسابقه را وارد سبد کرد و ۳۴ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۴ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. بازیکنان گلدن استیت ۵۸٫۶ درصد از شوت های خود در این بازی را وارد سبد کردند.

نتایج بازی های ان بی ای در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
اکلاهما سیتی تاندر ۱۱۴ ۱۰۱ فینیکس سانز دانلود
دیترویت پیستونز ۹۰ ۱۰۵ ایندیانا پیسرز دانلود
آتلانتا هاوکس ۹۹ ۱۰۷ شارلوت هورنتز دانلود
کلیولند کولیرز ۱۱۹ ۱۰۸ لس آنجلس لیکرز دانلود
مینسوتا تیمبرولوز ۱۰۹ ۱۱۱ هیوستن راکتس دانلود
دنور ناگتز ۱۲۷ ۱۱۴ نیویورک نیکس دانلود
گلدن استیت واریرز ۱۳۵ ۹۰ پرتلند تریل بلیزرس دانلود

در صورتی که برای دانلود هایلایت ها مشکل دارید، مطابق یکی از روش های زیر عمل کنید:
روش اول: مودم خود را خاموش و پس از چند دقیقه روشن کنید تا IP شما تغییر کند. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی ISP خود، تقاضای تغییر IP کنید.
روش دوم: از VPN یا فیلتر شکن برای دانلود هایلایت ها استفاده کنید.
روش سوم: در یکی از سایت های اشتراک گذاری فایل که قابلیت remote upload دارند (مثل upera.co) ثبت نام کنید و پس از ریموت آپلود هایلایت ها در آنجا، آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود هایلایت ها با کیفیت HD مطابق راهنمای زیر عمل کنید:
1- لینک هایلایت های مورد نظر را کپی کنید.
2- بخش آخر لینک که به صورت 640x360_800.mp4 است را به 1280x720_3500.mp4 تغییر دهید و سپس از لینک جدید اقدام به دانلود کنید.
به مثال زیر توجه کنید:
هایلایت ها با کیفیت معمولی:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_640x360_800.mp4
هایلایت ها با کیفیت HD:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_1280x720_3500.mp4