نتایج بازی های ان بی ای در ۷ دسامبر ۲۰۱۶

نتایج بازی های ان بی ای در 7 دسامبر 2016

پیروزی شارلوت، میلواکی، کلیولند و گلدن استیت، از مهمترین نتایج بازی های ان بی ای در ۷ دسامبر ۲۰۱۶ بود.

در یکی از مسابقات امروز شارلوت هورنتز میزبان دیترویت پیستونز بود که توانست با حساب ۸۷ بر ۷۷ حریف خود را مغلوب کند. کمبا واکر از شارلوت با کسب ۱۴ امتیاز از مجموع ۲۵ امتیاز خود در کوارتر چهارم، به پیروزی تیمش در این دیدار کمک کرد. واکر ۳ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی نیز به دست آورد. شارلوت در حالی این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت که بازیکنان این تیم تنها ۳۴٫۱ درصد از شوت های خود را وارد سبد کردند. آندره درامند از دیترویت کار خود در این دیدار را با ۲۶ امتیاز، ۲۰ ریباند، ۱ پاس منجر به گل و ۲ بلاک شات به اتمام رساند.

جیانیس انتدکومبو با ثبت دومین تریپل دابل خود در این فصل، میلواکی باکز را برای غلبه بر پرتلند تریل بلیزرس رهبری کرد. میلواکی در این دیدار خانگی با نتیجه ۱۱۵ بر ۱۰۷ پرتلند را شکست داد. انتدکومبو در این بازی ۱۵ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۱۱ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۴ بلاک شات به دست آورد و هفتمین تریپل دابل دوران حرفه ای خود را به ثبت رساند. جباری پارکر با ۲۷ امتیاز، ۳ ریباند و ۱ پاس منجر به گل، دیگر بازیکن شاخص میلواکی بود. برای پرتلند نیز دیمین لیلارد ۳۰ امتیاز، ۷ ریباند و ۶ پاس منجر به گل به دست آورد.

کلیولند کولیرز میهمان نیویورک نیکس بود و شکست سنگینی را به این تیم تحمیل کرد. کلیولند در این بازی با نتیجه ۱۲۶ بر ۹۴ نیویورک را از پیش رو برداشت. لبران جیمز در این دیدار ۲۵ امتیاز، ۶ ریباند، ۷ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۲ بلاک شات کسب کرد. کایری ایروینگ نیز ۲۸ امتیاز، ۲ ریباند و ۶ پاس منجر به گل به دست آورد. بازیکنان کلیولند در این دیدار ۲۲ شوت از ۴۰ اقدام سه امتیازی خود را وارد سبد کردند. جی.آر. اسمیت از کلیولند و درک رز از نیویورک به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه غایب بودند.

جدال تیم های اول و سوم کنفرانس غرب، با پیروزی صدرنشین پایان یافت. گلدن استیت واریرز امروز میهمان لس آنجلس کلیپرز بود و توانست با نتیجه ۱۱۵ بر ۹۸ حریف خود را مغلوب کند. دریماند گرین از گلدن استیت در این دیدار ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی به دست آورد؛ او ۸ شوت از ۱۰ اقدام خود را وارد سبد کرد. استفن کری در شبی که با ۷ توپ ربایی، بیشترین توپ ربایی دوران حرفه ای خود را تکرار کرد، هیچ یک از ۸ اقدام سه امتیازی خود را وارد سبد نکرد؛ این بازیکن ۱۹ امتیاز، ۴ ریباند و ۶ پاس منجر به گل نیز کسب کرد. ۱۰ بازیکن گلدن استیت در این دیدار حداقل ۱ پاس منجر به گل ثبت کردند تا این تیم با ۳۲ پاس منجر به گل، برای شنزدهمین بار در این فصل حداقل ۳۰ پاس منجر به گل ثبت کند.

نتایج بازی های ان بی ای در ۷ دسامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
شارلوت هورنتز ۸۷ ۷۷ دیترویت پیستونز دانلود
اورلاندو مجیک ۸۷ ۱۱۷ بوستون سلتیکس دانلود
بروکلین نتز ۱۱۶ ۱۱۱ دنور ناگتز دانلود
آتلانتا هاوکس ۱۰۳ ۹۵ میامی هیت دانلود
میلواکی باکز ۱۱۵ ۱۰۷ پرتلند تریل بلیزرس دانلود
هیوستن راکتس ۱۳۴ ۹۵ لس آنجلس لیکرز دانلود
نیویورک نیکس ۹۴ ۱۲۶ کلیولند کولیرز دانلود
دالاس موریکس ۸۹ ۱۲۰ ساکرامنتو کینگز دانلود
فینیکس سانز ۹۴ ۱۰۹ ایندیانا پیسرز دانلود
لس آنجلس کلیپرز ۹۸ ۱۱۵ گلدن استیت واریرز دانلود

در صورتی که برای دانلود هایلایت ها مشکل دارید، مطابق یکی از روش های زیر عمل کنید:
روش اول: مودم خود را خاموش و پس از چند دقیقه روشن کنید تا IP شما تغییر کند. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی ISP خود، تقاضای تغییر IP کنید.
روش دوم: از VPN یا فیلتر شکن برای دانلود هایلایت ها استفاده کنید.
روش سوم: در یکی از سایت های اشتراک گذاری فایل که قابلیت remote upload دارند (مثل upera.co) ثبت نام کنید و پس از ریموت آپلود هایلایت ها در آنجا، آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود هایلایت ها با کیفیت HD مطابق راهنمای زیر عمل کنید:
1- لینک هایلایت های مورد نظر را کپی کنید.
2- بخش آخر لینک که به صورت 640x360_800.mp4 است را به 1280x720_3500.mp4 تغییر دهید و سپس از لینک جدید اقدام به دانلود کنید.
به مثال زیر توجه کنید:
هایلایت ها با کیفیت معمولی:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_640x360_800.mp4
هایلایت ها با کیفیت HD:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_1280x720_3500.mp4