نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶

نتایج بازی های NBA در 6 دسامبر 2016

پیروزی اورلاندو، نیویورک و دیترویت از مهمترین نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶ بود.

جان وال علی رغم ثبت بیشترین امتیاز دوران حرفه ای خود، نتوانست مانع از شکست واشنگتن ویزاردز شود. واشنگتن امروز میزبان اورلاندو مجیک بود که بازی را با نتیجه ۱۱۶ بر ۱۲۴ به حریف واگذار کرد. وال در این دیدار ۱۸ شوت از ۳۱ اقدام خود را وارد سبد کرد و کار خود را با ۵۲ امتیاز، ۴ ریباند، ۸ پاس منجر به گل و ۳ توپ ربایی به اتمام رساند. الفرید پیتون از اورلاندو در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۱ ریباند، ۹ پاس منجر به گل، ۳ توپ ربایی و ۳ بلاک شات به دست آورد. اورلاندو در حالی در این دیدار ۱۲۴ امتیاز کسب کرد که در این فصل میانگین امتیاز ۹۳٫۲ را ثبت کرده است.

میامی هیت در خانه پذیرای نیویورک نیکس بود که بازی را با نتیجه ۱۰۳ بر ۱۱۴ به حریف واگذار کرد. کارملو انتونی از نیکس با کسب ۳۵ امتیاز در این دیدار، بیشترین امتیاز خود در رقابت های این فصل را کسب کرد. او ۴ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات نیز به دست آورد. میامی در این مسابقه تنها ۹ بازیکن فعال داشت و سایر بازیکنان این تیم از جمله جاستیس وینزلو و دیان ویترز مصدوم بودند. درک رز از نیویورک در کوارتر سوم این دیدار به علت گرفتگی عضلات پشت، مجبور به ترک زمین شد. نیویورک با کسب این پیروزی به رکورد ۱۲ برد و ۹ باخت در این فصل از رقابت ها رسید. از پایان فصل ۲۰۱۲-۱۳، این نخستین بار است که این تیم ۳ برد بیش از باخت هایش دارد.

دیترویت پیستونز میزبان شیکاگو بولز بود و موفق شد با حساب ۱۰۲ بر ۹۱ حریف را مغلوب کند. توبایاس هریس از دیترویت با کسب ۲۲ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. دیترویت در حالی کوارتر پایانی را با برتری ۳۱ بر ۱۹ به اتمام رساند که در اکثر دقایق این کوارتر، از بازیکنان ذخیره خود استفاده می کرد.

نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
واشنگتن ویزاردز ۱۱۶ ۱۲۴ اورلاندو مجیک دانلود
میامی هیت ۱۰۳ ۱۱۴ نیویورک نیکس دانلود
دیترویت پیستونز ۱۰۲ ۹۱ شیکاگو بولز دانلود
ممفیس گریزلیز ۹۶ ۹۱ فیلادلفیا سونی سیکسرز دانلود
مینسوتا تیمبرولوز ۹۱ ۱۰۵ سن آنتونیو اسپرز دانلود
یوتا جاز ۱۱۲ ۱۰۵ فینیکس سانز دانلود

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.