نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶

نتایج بازی های NBA در 6 دسامبر 2016

پیروزی اورلاندو، نیویورک و دیترویت از مهمترین نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶ بود.

جان وال علی رغم ثبت بیشترین امتیاز دوران حرفه ای خود، نتوانست مانع از شکست واشنگتن ویزاردز شود. واشنگتن امروز میزبان اورلاندو مجیک بود که بازی را با نتیجه ۱۱۶ بر ۱۲۴ به حریف واگذار کرد. وال در این دیدار ۱۸ شوت از ۳۱ اقدام خود را وارد سبد کرد و کار خود را با ۵۲ امتیاز، ۴ ریباند، ۸ پاس منجر به گل و ۳ توپ ربایی به اتمام رساند. الفرید پیتون از اورلاندو در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۱ ریباند، ۹ پاس منجر به گل، ۳ توپ ربایی و ۳ بلاک شات به دست آورد. اورلاندو در حالی در این دیدار ۱۲۴ امتیاز کسب کرد که در این فصل میانگین امتیاز ۹۳٫۲ را ثبت کرده است.

میامی هیت در خانه پذیرای نیویورک نیکس بود که بازی را با نتیجه ۱۰۳ بر ۱۱۴ به حریف واگذار کرد. کارملو انتونی از نیکس با کسب ۳۵ امتیاز در این دیدار، بیشترین امتیاز خود در رقابت های این فصل را کسب کرد. او ۴ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات نیز به دست آورد. میامی در این مسابقه تنها ۹ بازیکن فعال داشت و سایر بازیکنان این تیم از جمله جاستیس وینزلو و دیان ویترز مصدوم بودند. درک رز از نیویورک در کوارتر سوم این دیدار به علت گرفتگی عضلات پشت، مجبور به ترک زمین شد. نیویورک با کسب این پیروزی به رکورد ۱۲ برد و ۹ باخت در این فصل از رقابت ها رسید. از پایان فصل ۲۰۱۲-۱۳، این نخستین بار است که این تیم ۳ برد بیش از باخت هایش دارد.

دیترویت پیستونز میزبان شیکاگو بولز بود و موفق شد با حساب ۱۰۲ بر ۹۱ حریف را مغلوب کند. توبایاس هریس از دیترویت با کسب ۲۲ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. دیترویت در حالی کوارتر پایانی را با برتری ۳۱ بر ۱۹ به اتمام رساند که در اکثر دقایق این کوارتر، از بازیکنان ذخیره خود استفاده می کرد.

نتایج بازی های NBA در ۶ دسامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
واشنگتن ویزاردز ۱۱۶ ۱۲۴ اورلاندو مجیک دانلود
میامی هیت ۱۰۳ ۱۱۴ نیویورک نیکس دانلود
دیترویت پیستونز ۱۰۲ ۹۱ شیکاگو بولز دانلود
ممفیس گریزلیز ۹۶ ۹۱ فیلادلفیا سونی سیکسرز دانلود
مینسوتا تیمبرولوز ۹۱ ۱۰۵ سن آنتونیو اسپرز دانلود
یوتا جاز ۱۱۲ ۱۰۵ فینیکس سانز دانلود

در صورتی که برای دانلود هایلایت ها مشکل دارید، مطابق یکی از روش های زیر عمل کنید:
روش اول: مودم خود را خاموش و پس از چند دقیقه روشن کنید تا IP شما تغییر کند. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی ISP خود، تقاضای تغییر IP کنید.
روش دوم: از VPN یا فیلتر شکن برای دانلود هایلایت ها استفاده کنید.
روش سوم: در یکی از سایت های اشتراک گذاری فایل که قابلیت remote upload دارند (مثل upera.co) ثبت نام کنید و پس از ریموت آپلود هایلایت ها در آنجا، آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود هایلایت ها با کیفیت HD مطابق راهنمای زیر عمل کنید:
1- لینک هایلایت های مورد نظر را کپی کنید.
2- بخش آخر لینک که به صورت 640x360_800.mp4 است را به 1280x720_3500.mp4 تغییر دهید و سپس از لینک جدید اقدام به دانلود کنید.
به مثال زیر توجه کنید:
هایلایت ها با کیفیت معمولی:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_640x360_800.mp4
هایلایت ها با کیفیت HD:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_1280x720_3500.mp4