نتایج رقابت های پیش فصل ان بی ای در ۱۳ اکتبر

تیم بسکتبال بروکلین نتز

رقابت های پیش فصل بسکتبال لیگ حرفه ای ان بی ای،در روز ۱۳ اکتبر با ۶ دیدار پیگیری شد.در یکی از مسابقات این روز،تیم فیلادلفیا سیکسرز در خانه با نتیجه ۱۰۵ بر ۱۰۸ مغلوب بروکلین نتز شد.در این مسابقه بروک لوپز،سنتر تیم بروکلین با کسب ۱۹ امتیاز،۹ ریباند و ۳ بلاک شات،بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.
در یکی دیگر از بازی های امروز نیویورک نیکز موفق شد در تی دی گاردن (سالن بوستون سلتیکس) سلتیکس را با نتیجه ۹۸ بر ۹۵ مغلوب کند.در این مسابقه بسکتبال که یک وقت اضافه نیز داشت،کارملو آنتونی از نیکز با کسب ۲۳ امتیاز و ۴ ریباند بهترین بازیکن میدان بود.
در مسابقه تیم های لس آنجلس لیکرز و یوتا جاز نیز،کوبی برایانت موفق به کسب ۱۸ امتیاز،۸ ریباند،۵ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی شد اما نتوانست مانع شکست خانگی تیمش با نتیجه ۸۶ بر ۹۹ مقابل یوتا شود.
نتایج بازی های ۱۳ اکتبر را در جدول زیر مشاهده می کنید.خلاصه قسمت های مهم هر بازی را می توانید از قسمت هایلایت دانلود کنید.

میزبان

نتیجه

مهمان

هایلایت

فیلادلیا سیکسرز

۱۰۸-۱۰۵

بروکلین نتز

دانلود

بوستون سلتیکس

۹۸-۹۵

نیویورک نیکز

دانلود

کلیولند کاوالیرز

۹۹-۹۵

واشنگتن ویزاردز

دانلود

مینسوتا تیمبرولوز

۷۵-۸۲

شیکاگو بولز

دانلود

میلواکی باکز

۹۱-۱۰۸

دیترویت پیستونز

دانلود

لس آنجلس لیکرز

۹۹-۸۶

یوتا جاز

دانلود

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*