نتایج مسابقات ان‌بی‌ای در ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶

نتایج مسابقات ان‌بی‌ای در 26 نوامبر 2016

پیروزی شارلوت، اکلاهما سیتی و گلدن استیت، از جمله نتایج مسابقات ان‌بی‌ای در ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ بود.

تیم بسکتبال شارلوت هورنتز با برتری مقابل نیویورک نیکس، به ۴ شکست متوالی خود پایان داد. شارلوت امروز میزبان نیویورک بود و توانست با نتیجه ۱۰۷ بر ۱۰۲ حریف خود را مغلوب کند. کمبا واکر از شارلوت با کسب ۲۸ امتیاز، ۲ ریباند، ۳ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۳ بلاک شات، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. جرمی لمب نیز که جایگزین نیکولاس باتوم مصدوم در ترکیب شروع کننده شده بود، نمایش خوبی ارائه داد و کار خود را با ۱۸ امتیاز، ۱۷ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی به اتمام رساند.

اکلاهما سیتی تاندر در شبی که راسل وستبروک به لبران جیمز رسید، دیترویت پیستونز را از پیش رو برداشت. تاندر امروز در چزا پیک انرژی آرینا پذیرای پیستونز بود که با نتیجه ۱۰۶ بر ۸۸ به برتری رسید. وستبروک در این مسابقه ۱۷ امتیاز، ۱۳ ریباند، ۱۵ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد و با ثبت چهل و چهارمین تریپل دابل دوران حرفه ای خود، در کنار لبران جیمز در جایگاه ششم بازیکنانی که بیشترین تریپل دابل را در تاریخ لیگ ثبت کرده اند، قرار گرفت. این هفتمین تریپل دابل وستبروک در این فصل از رقابت ها بود.

کسب ۳۴ امتیاز توسط استفن کری به گلدن استیت واریرز کمک کرد مینسوتا تیمبرولوز را مغلوب کند. گلدن استیت امروز در خانه پذیرای مینسوتا بود که این بازی را با برتری ۱۱۵ بر ۱۰۲ به پایان رساند. کری که ۱۳ شوت از ۱۹ اقدام خود در این بازی را وارد سبد کرد، ۸ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی نیز به دست آورد. زک لاوین از مینسوتا نیز کار خود را با ۳۱ امتیاز، ۳ ریباند، ۳ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی به پایان رساند. دریماند گرین از گلدن استیت به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه غایب بود.

نتایج مسابقات ان‌بی‌ای در ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
واشنگتن ویزاردز ۱۰۰ ۱۱۲ سن آنتونیو اسپرز دانلود
شارلوت هورنتز ۱۰۷ ۱۰۲ نیویورک نیکس دانلود
اکلاهما سیتی تاندر ۱۰۶ ۸۸ دیترویت پیستونز دانلود
میامی هیت ۱۰۷ ۱۱۰ ممفیس گریزلیز دانلود
گلدن استیت واریرز ۱۱۵ ۱۰۲ مینسوتا تیمبرولوز دانلود

در صورتی که برای دانلود هایلایت ها مشکل دارید، مطابق یکی از روش های زیر عمل کنید:
روش اول: مودم خود را خاموش و پس از چند دقیقه روشن کنید تا IP شما تغییر کند. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی ISP خود، تقاضای تغییر IP کنید.
روش دوم: از VPN یا فیلتر شکن برای دانلود هایلایت ها استفاده کنید.
روش سوم: در یکی از سایت های اشتراک گذاری فایل که قابلیت remote upload دارند (مثل upera.co) ثبت نام کنید و پس از ریموت آپلود هایلایت ها در آنجا، آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود هایلایت ها با کیفیت HD مطابق راهنمای زیر عمل کنید:
1- لینک هایلایت های مورد نظر را کپی کنید.
2- بخش آخر لینک که به صورت 640x360_800.mp4 است را به 1280x720_3500.mp4 تغییر دهید و سپس از لینک جدید اقدام به دانلود کنید.
به مثال زیر توجه کنید:
هایلایت ها با کیفیت معمولی:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_640x360_800.mp4
هایلایت ها با کیفیت HD:
http://nba.cdn.turner.com/nba/big/video/2016/10/25/48a14e69-d3d2-48c0-bd07-cff78dc0dcfc.nba_887209_1280x720_3500.mp4