نتایج مسابقات ان بی ای در ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶

نتایج مسابقات ان بی ای در 25 نوامبر 2016

مسابقات ان بی ای پس از وقفه ای یک روزه به دلیل روز شکرگذاری، ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶ با انجام پانزده مسابقه ادامه یافت.

در یکی از مسابقات ۲۵ نوامبر، بوستون سلتیکس میزبان سن آنتونیو اسپرز بود که بازی را با نتیجه ۱۰۳ بر ۱۰۹ به حریف واگذار کرد. کوای لئونارد از اسپرز در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۲ بلاک شات به دست آورد. دیویس برتنز، بازیکن سال اولی اسپرز نیز ۶ شوت از ۸ اقدام خود را وارد سبد کرد و ۱۵ امتیاز، ۲ ریباند و ۱ پاس منجر به گل به دست آورد. بازیکنان دخیره سن آنتونیو در این بازی ۵۶ امتیاز کسب کردند. آیزیاه تامس از هیوستن کار خود را با ۲۴ امتیاز، ۱ ریباند و ۸ پاس منجر به گل به اتمام رساند.

کارملو انتونی با وارد سبد کردن جامپ شات خود در ۳٫۱ ثانیه مانده به پایان بازی، هشتمین پیروزی فصل نیویورک نیکس را رقم زد. نیویورک امروز میزبان شارلوت بود و در وقت اضافه اول با حساب ۱۱۳ بر ۱۱۱ حریف خود را از پیش رو برداشت. انتونی با کسب ۳۵ امتیاز در این بازی، بیشترین امتیاز خود در رقابت های این فصل را ثبت کرد؛ او ۱۴ ریباند، ۵ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات نیز ثبت کرد. کمبا واکر از شارلوت در ثانیه پایانی بازی فرصت داشت تا با شوت سه امتیازی خود نتیجه را به نفع تیمش تغییر دهد اما شوت او توسط درک رز بلاک شد.

اولین شکست خارج از خانه لس آنجلس کلیپرز در این فصل، توسط دیترویت پیستونز رقم خود. پیستونز در این بازی با نتیجه ۱۰۸ بر ۹۷ کلیپرز را شکست داد. کنتاویوس کولدول-پوپ از دیترویت با ۱۶ امتیاز، یکی از ۶ بازیکن تیمش بود که امتیازات خود در این مسابقه را دورقمی کرد. این بازیکن ۱ ریباند، ۱۰ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی نیز به دست آورد. بلیک گریفین و جی.جی. ردک نیز هر کدام ۲۴ امتیاز برای کلیپرز کسب کردند.

اولین رویارویی اریک اسپولتسرا، سرمربی میامی هیت، با دستیار سابقش، دیوید فیزدل، که هم اکنون هدایت ممفیس را بر عهده دارد، با برتری اسپولسترا همراه بود. میامی امروز میهمان ممفیس بود و موفق شد با نتیجه ۹۰ بر ۸۱ حریف خود را مغلوب کند. تایلر جانسن از میامی در این مسابقه ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. زک رندولف از ممفیس به دلیل مرگ مادرش در این مسابقه حضور نداشت. میامی نیز گران دراگیچ و جاستیس وینزلو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

اکلاهما سیتی تاندر در شبی که راسل وستبروک چهارمین تریپل دابل فصل خود را ثبت کرد، دنور ناگتز را از پیش رو برداشت. تاندر در این بازی خارج از خانه که یک وقت اضافه داشت، با حساب ۱۳۲ بر ۱۲۹، ناگتز را مغلوب کرد. وستبروک در این مسابقه ۳۶ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۱۸ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات به دست آورد و چهل و سومین تریپل دابل دوران حرفه ای خود را ثبت کرد. در این فصل از رقابت ها ۷ تریپل دابل ۳۰ امتیازی به ثبت رسیده که ۶ تای آنها متعلق به وستبروک است. ویلسون چندلر از دنور کار خود در این بازی را با ۳۲ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۱ بلاک شات به اتمام رساند.

نتایج مسابقات ان بی ای در ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
بوستون سلتیکس ۱۰۳ ۱۰۹ سن آنتونیو اسپرز دانلود
اورلاندو مجیک ۹۱ ۹۴ واشنگتن ویزاردز دانلود
کلیولند کولیرز ۱۲۸ ۹۰ دالاس موریکس دانلود
نیویورک نیکس ۱۱۳ ۱۱۱ شارلوت هورنتز دانلود
فیلادلفیا سونی سیکسرز ۸۹ ۱۰۵ شیکاگو بولز دانلود
دیترویت پیستونز ۱۰۸ ۹۷ لس آنجلس کلیپرز دانلود
یوتا جاز ۹۵ ۶۸ آتلانتا هاوکس دانلود
میلواکی باکز ۹۹ ۱۰۵ تورنتو رپتورز دانلود
ممفیس گریزلیز ۸۱ ۹۰ میامی هیت دانلود
ایندیانا پیسرز ۱۱۸ ۹۷ بروکلین نتز دانلود
دنور ناگتز ۱۲۹ ۱۳۲ اکلاهما سیتی تاندر دانلود
فینیکس سانز ۸۵ ۹۸ مینسوتا تیمبرولوز دانلود
پرتلند تریل بلیزرس ۱۱۹ ۱۰۴ نیو اورلینز پیکانز دانلود
لس آنجلس لیکرز ۸۵ ۱۰۹ گلدن استیت واریرز دانلود
ساکرامنتو کینگز ۱۰۴ ۱۱۷ هیوستن راکتس دانلود

برای دانلود بازی های NBA به این تاپیک در انجمن مراجعه کنید.

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.