نتایج مسابقات پیش فصل ان بی ای در ۱۱ اکتبر

لبرون جیمز-بلیک گریفین

مسابقات پیش فصل لیگ ان بی ای در روز ۱۱ اکتبر با ۵ دیدار پیگیری شد.در یکی از بازی های این روز تیم بسکتبال میامی هیت در شهر پکن کشور چین با نتیجه ۹۴ بر ۸۰ لس آنجلس کلیپرز را مغلوب کرد.در این دیدار لبرون جیمز با کسب ۲۰ امتیاز،۵ ریباند و ۵ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان بود.در این مسابقه همچنین،دوین وید بعد از پشت سر گذاشتن مراحل ریکاوری پس از عمل جراحی زانویش،برای اولین بار به میدان رفت.برای کلیپرز نیز بلیک گریفین موفق به کسب ۱۹ امتیاز،۸ ریباند و ۳ پاس منجر به گل شد.
در یکی دیگر از بازی ها،نیویورک نیکز در خانه واشنگتن ویزاردز با نتیجه ۱۰۸ بر ۱۰۱ این تیم را مغلوب کرد.در این مسابقه،جی آر اسمیت از نیویورک موفق به کسب ۲۰ امتیاز،۴ ریباند و ۶ پاس منجر به گل شد و یکی از بازیکنان شاخص میدان بود.
نتایج مسابقات پیش فصل ان بی ای در روز ۱۱ اکتبر را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان

نتیجه

مهمان

هایلایت

کلیپرز

۹۴-۸۰

هیت

دانلود

ویزاردز

۱۰۸-۱۰۱

نیکز

دانلود

مجیک

۱۰۲-۹۵

سیکسرز

دانلود

بابکتز

۹۰-۸۷

هورنتز

دانلود

واریورز

۱۰۰-۱۰۸

Maccabi Haifa اسرائیل

دانلود

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

یک پاسخ

  1. ۲۲ مهر ۱۳۹۱

    […] شد. مقامات لیگ ان بی ای روز پنج شنبه و در جریان بازی تیم های میامی هیت و لس آنجلس کلیپرز،از سری بازی های پیش فصل NBA در شهر پکن این مساله را اعلام […]

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*