نتایج مسابقات NBA در دهم ژانویه ۲۰۱۶

نتایج مسابقات NBA در دهم ژانویه 2016

مسابقات NBA در دهم ژانویه ۲۰۱۶ با برگزاری ۹ بازی پیگیری شد. پیروزی کلیپرز، گریزلیز، راکتس و تریل بلیزرس از مهمترین نتایج امروز بود.

بازی خوب کریس پاول به لس آنجلس کلیپرز کمک کرد تا نهمین پیروزی متوالی خود را ثبت کند. کلیپرز امروز میزبان نیو اورلینز پلیکانز بود و در وقت اضافه اول با نتیجه‌ی ۱۱۴ بر ۱۱۱ حریف خود را شکست داد. پاول در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۵ ریباند، ۱۱ پاس منجر به گل، ۳ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. انتونی دیویس از پلیکانز که در بازی قبلی تیمش مصدوم شده بود، در این مسابقه غایب بود.

ممفیس گریزلیز با جبران عقب افتادگی ۲۱ امتیازی، بوستون سلتیکس را از پیش رو برداشت. ممفیس امروز در حضور ۱۷۱۱۲ تماشاچی حاضر در فدکس فروم پذیرای بوستون بود و حریف خود را با نتیجه‌ی ۱۰۱ بر ۹۸ شکست داد. زک رندولف با کسب ۲۵ امتیاز، ۱۳ ریباند، ۲ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۲ بلاک شات، به پیروزی تیمش در این مسابقه کمک کرد. آیزیاه تامس از بوستون در لحظات پایانی این مسابقه و در حالی که تیمش با نتیجه‌ی ۱۰۱ بر ۹۸ عقب بود، شوت سه امتیازی خود را وارد سبد کرد اما داوران پس از بازبینی فیلم اعلام کردند توپ پس از پایان زمان بازی، از دستان تامس رها شده است. تامس در این دیدار ۳۵ امتیاز، ۳ ریباند، ۸ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی ثبت کرد. مایک کانلی از ممفیس به دلیل مصدومیت همچنان نمی تواند برای تیمش بازی کند.

هیوستن راکتس در مسابقه ای که یک وقت اضافه داشت، با نتیجه‌ی ۱۰۷ بر ۱۰۳ ایندیانا پیسرز را مغلوب کرد. ترور آریزا از هیوستن با ۲۴ امتیاز و ۵ ریباند، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. جیمز هاردن و دوایت هاوارد نیز هر کدام ۲۱ امتیاز به دست آوردند. هاردن ۹ ریباند، ۹ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی نیز کسب کرد. هاوارد نیز۱۷ ریباند، ۳ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی در برگه آمار به ثبت رساند.

پرتلند تریل بلیزرس برای ثبت شانزدهمین پیروزی فصل خود، اکلاهما سیتی تاندر را از پیش رو برداشت. پرتلند در این بازی خانگی با نتیجه‌ی ۱۱۵ بر ۱۱۰، بر حریف فائق آمد. دیمین لیلارد با کسب ۳۱ امتیاز، ۷ ریباند، ۹ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی، به پیروزی تیمش در این مسابقه کمک کرد. برای اکلاهما سیتی نیز راسل وستبروک ۲۵ امتیاز، ۹ ریباند، ۱۵ پاس منجر به گل و ۳ توپ ربایی به دست آورد.

نتایج مسابقات NBA در دهم ژانویه ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
لس آنجلس کلیپرز ۱۱۴ ۱۱۱ نیو اورلینز پیکانز دانلود
مینسوتا تیمبرولوز ۸۷ ۹۳ دالاس موریکس دانلود
فیلادلفیا سونی سیکسرز ۸۵ ۹۵ کلیولند کولیرز دانلود
ممفیس گریزلیز ۱۰۱ ۹۸ بوستون سلتیکس دانلود
هیوستن راکتس ۱۰۷ ۱۰۳ ایندیانا پیسرز دانلود
نیویورک نیکس ۱۰۰ ۸۸ میلواکی باکز دانلود
دنور ناگتز ۹۵ ۹۲ شارلوت هورنتز دانلود
پرتلند تریل بلیزرس ۱۱۵ ۱۱۰ اکلاهما سیتی تاندر دانلود
لس آنجلس لیکرز ۷۴ ۸۶ یوتا جاز دانلود

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

۴۰ پاسخ

 1. Kiiiiiiiing گفت:

  یکی بیاد این کلیپرز رو بگیره خیلی خوب شده این تیم ، پورزینگیس معرکه س پنج تا بلاک کرد مقابل باکز ، لیلارد کوارتر آخر ترکوند واقعا ، فقط پنج تا سه امتیازی توی سه دقیقه آخر زد.
  لبران ۳۷ امتیاز، ۹ اسیست، ۷ ریباند و ۲ توپ ربایی ، کوین لاو عزیز ۱۵ امتیاز، ۱۵ ریباند، ۷ اسیست و ۲ توپ ربایی ، از شانس کلیولند حریف بعدیش دالاس در شرایط عالی به سر میبره با اوج گرفتن درون ویلیامز و نویتسکی درست مثل اسپرز با آلدریج و لنارد و راکتس که هاوارد داره پادشاهی میکنه ، دو تا ازین سه بازی رو هم ببریم راضی هستیم ،

 2. sina777 گفت:

  بازی های سخت کینگ داره شروع میشه به امید پیروزی

 3. sina777 گفت:

  لذت بردم از بلاک شدن سرج ایباکا اونم توسط پلاملی و از اون مهم تر چه دانکی زد کینگ

 4. ehsan گفت:

  وای از دست این دیمین لیلارد،فوق العاده بود،البته این هیچی از ارزش های اوکلاهوما کم نمیکنه،شرایط این بازی اینجور بود،خداییش دورانت خوب بازی میکنه امسال،ولی با اون دورانت دو سال قبل هنوز فاصله داره،البته من فک میکنم با حضور وستبروک،دورانت نمیتونه خودشو اونجور که باید و شاید نشون بده!!!!!!!!!این نظر من بود،نظر شما چیه دوستان؟؟؟؟؟؟
  این پورزینگس هم واقعا خوب شده،ولی من از بازیکنای جوون nba بیشتر از همه ویگنز رو دوس دارم وفک میکنم ستاره آینده nba هست
  نکته آخر هم اینکه امشب: مییییاااااممییییی ههههییییتتتتتت vs گولدن استیت
  وای چقدر خوبه امشب قدرت اول nba رو بزنیم،یعنی حالللل میده،با بازی درخشان عشقم D-Wade

 5. alik گفت:

  خیلی جالبه واسم فک کنم کلیولند یه بازی درمیون با فیلادلفیا بازی میکنه:/
  کلا وقتی تو شرق باشی همینه دیگه وقتی ابر قدرتا مثل واریورز و کلیپرز و اسپرز و راکتس و اوکلاهاما و حتی دالاس همه تو غربن رقابت اصلی معلومه کجاس

 6. alik گفت:

  این پاول جرج هم باید تو حسرت قهرمانی بمونه فعلا
  فک میکردم با اومدن الیس ایندیانا بتونه به اوج برگرده ولی از اون طرف اصلا یه بیگ من قابل اطمینان ندارن
  هیبرت که رفت لیکرز وست هم رفت اسپرز تا اسپرز از چیزی که بود هم قوی تر بشه الان هم هیل و اون یکی سنترشون اون قدر مطمین به نظر نمیان

 7. king Mehdi گفت:

  زنده باد کلیولند … زنده باد کینگ جیمز … امسال قهرمانیم ایشالا
  احمد جان خدا قوت داداش … من همیشه تو وبلاگتون هستم نزدیک دو سالی هس ولی خیلی کم نظر میدم … واقعا عالیه بسکتبال نویس … دمتون گرررررم

 8. Kiiiiiiiing گفت:

  این فصل که شرق خیلی بازیا نزدیکتره ، غربه که همه چیش قابل پیش بینی شده ، همین سیکسرز با اجازه ت لیکرز رو برد ، خوبی سیکسرز اینه که به زودی رو میاد چون تیمو بازسازی کرده.
  در جواب احسان باید بگم به نظر من حضور دورانت و راسل و ایباکا در یک تیم نعمته و تیم این فصلشون خیلی خوبه ، اتفاقا چون هردوشون خوب به سبد حمله میکنن معمولا انرژیشون رو تقسیم میکنن و وقتی یکی خسته س اون یکی امتیاز میگیره مثل ۶ دقیقه آخر بازی امروز که دورانت کمتر حمله میکرد و راسل بیشتر امتیاز میگرفت برعکس کوارتر اول و دوم ، آخر بازی شده بود راسل در برابر لیلارد.
  لبران طی یک هفته آینده باید با ۳ تیمی بازی کنه که چهارتا رینگ رو ازش گرفتند ، امیدوارم بتونه یه کاری بکنه گرچه واقعا سخته

 9. Mahdi6 گفت:

  کریستاپس پورزینگس از قد و هیکلش به خوبی استفاده میکنه درکل امسال همه روکی ها عالی بودن فقط دی انجلو راسل خیلی خوب کار نکرده ولی استعداد بالایی داره کارل انتونی تاونز هم با ویگینز عالی بودن جلیل اوکفور هم خوبه ولی تیمشون بد کار کرده این فصل حالا از اینا گذشته چه بازی کرد لبران با اونهمه دانک های زیباش و پاس های خوب لاو. راستی یه سوال:چندتا گارد در کل چه ذخیره یا استارتر به ال استار میرن چون میخام بدونم دریک رز میره ال استار یا نه؟؟؟؟؟؟

 10. My Dubs گفت:

  جوابتو اینجا میدم خوب گوش کن
  ” اینا استف کری شون هم بچه اکرون و اوهایو است.اینا اگر توهین نکنن باید تعجب کرد.”
  دل کری همش یک سال تو کلیولند بازی کرد که از قضا و جبر جغرافیا استفن کری تو اکرون بدنیا اومد . تمام دنیا میدونن کری بزرگ شده شارلوته، چهار سال تو کالج دیویدسون بازی کرده و علی رقم اینکه میتونست به کالج ویرجینیا تک بره رفت دیویدسون و……کری هیچ دینی به این شهر کوچیک اکرون نداره و خونش رو شارلوت میدونه و پدرشم اصلا اونجا انالیروز شبکه Fox sport charlotte .
  “مگرنه طرفدارای بولز طرفدارای جردن هستند که خود من هم یکیشم ، یه شرقی همیشه شرقیه و بالعکس ،”
  این حرفت خیلی نوبره. اواخر دهه هشتاد و دهه نود بولز عین لودر از روی کلیولند رد شده که تو دوره اول ۳peat دوبارش با کلیولند بوده. علاوه بر اون یک بارم بدون جوردن بولز این کاوالیرز رو سوئیپ کرده. میگی ماستمالی نکن به کلیولند میگفتن “نفرین جوردن” پس قبلا طرفدار جوردن بودی الان شدی طرفدار نفرین جوردن؟؟؟!!!!اینم تو ویکیپدیایی تیم محبوبتت زده خوب خوب بخون
  https://en.wikipedia.org/wiki/Cleveland_Cavaliers
  در ثانی “، تو یه غربی بودی و هستی و خواهی بود اگر هم روزگاری عشق بولز بودی فقط بخاطر آنتی لبران بودنت بوده” قطعا از لبران بدم میاد ولی غربی نبودم از اول. اصن من از تیمای شهر لس انجلس خوشم نمیاد. بعدشم مثلا منی که از یک تیم شرقی تا سال ۲۰۱۲ خوشم میومده بیام طرفدار یک تیم شرقی دیگه بشم؟؟!!!از این خبرا نیست مگه طرفدار میامی و کلیولند فعلیم که هرجا لبران بره منم باهاش برم..تمام تیمهای دور و بره بولز همه با شیکاگو رقابت دیرینه داشتن و دارن. پیسرز،باکس،پیستونز، نفرین جوردن، ….ببین هیچ دلیلی نداره چون قبلا شرقی بودم الان طرفدار تیم غربی نباشم. از پیسرز هم خوشم میاد مربی خوبی داره.هیچ صنمی بین این گفتت که شرقی همیشه شرقیه نیست این یکی لینکم بخون بد نیست.
  https://en.wikipedia.org/wiki/National_Basketball_Association_rivalries
  من از لیکرز خوشم نمیاد کوبی داره میره به احترام هوادارشون نمکی هم روی زخمشون نمیپاشم مثل باقی بچه های لبران فن..اینا ۲۰ سال با کوبی خاطره دارن با یک تیم..کوبی تو لاتری تیمشون بوده تو قهرمانیشونم بوده دوسش دارن. برای چی سربه سرشون بذارم!!!!!دور ازمعرفته خدایی
  اون لینک اونوری هم نخوندی مطمئنم وریورز جواب بازسازیش رو گرفته و الان آقایی میکنه وگرنه کلیولند هم فرصت بازسازی داشت منتها اصلا به پلی آفسم نرسید. سال پیش به قبل تیمی تو غرب میرفت پلی آفس شاهکار میکرد. وریورز پشتش تدبیر بوده
  “گر میگم چندتا یوزر داری بخاطر اینه که روش مغالطه کردنت مشابه بعضی دوستان دیگه س ، شایدم با دوستانت پیش یه استاد کسب علم و معرفت کردی”
  دین و ایمانت رو حاضری بدی؟؟کدوم دوست؟؟خب رو صحبت کن. میگم خدایی بازم قبول نداری. برام مهم نیست میخوای چه فکری بکنی. توهم زدی خراب فلسفه و دلیلم پشت صحبتات میاری دیگه بدتر
  راستی این نفرین جوردن چرا همش با سیکسرز و مجیک بازی میکنه؟

 11. Kiiiiiiiiiing گفت:

  برو به کری بگو شناسنامه شو عوض کنه بهر حال ” شناسنامه” اسمش و معنیش از لغتش معلومه نیاز به توضیح نداره ، اگه منظورت اینه که مثلا لبران یا یکی مثل اون روزی به غرب بره سخت در اشتباهی ، یه حرفی میزنی ” نفرین جردن ” و میخوای به من یاد بدی ، حتی دلیلشم نمیدونی ، بخاطر این بود که جردن همیشه خوب بازی میکرد جلوی کوز و به خصوص یکبار که موفق شد ۶۹ یا ۶۷ امتیاز بگیره جلوی کوز ، خب که چی؟ من اونموقع طرفدار جردن و شیکاگو بودم و الان کلیولند و لبران ، شهروند شیکاگو نیستم که بخوام تا آخر عمر طرفدارش باشم ، ضمنا هر تیم شرقی که بتونه رینگ بگیره اونو ترجیح میدم به غربی ها البته دورانت و پاول رو بدم نمیاد با رینگ ببینم، غصه طرفدارای کوبی رو هم نخور ، اونا زخمی ندارند که کسی بخواد روش نمک بپاشه ، تنها غصه شون خداحافظی کوبیه که خودشونم میدونن واقعا وقتشه و اجباری نیست ، اگر بحثی هم با هم میکنیم به خودمون مربوطه آقای تک یوزره ، در مورد اینکه طرفدار کی هستی و بودی و خواهی بود اصلا به من مربوط نیست ، چه یک یوزر باشی و چه چندتا به حال من فرقی نداره.

 12. Kiiiiiiiiiing گفت:

  یه بار دیگه قانون تقویم بازیها رو میگم ، هر تیم با ده تیم کنفرانس خودش ۴ بازی میکنه و با چهارتای دیگه ۳ بازی ، خب چه چیزش عجیبه؟ به من بگو واریورز با لیکرز چرا ۴ تا بازی میکنه؟ آها اصلا تو همینو میخواستی بشنوی ، حالا دیدی این تویی که میخوای نمک روی زخم کوبی فن ها بپاشی.
  در جواب دوستمون باید بگم در هر کنفرانس ۲ تا گارد در رای گیری انتخاب میشه و فکر میکنم ۲ تا هم به انتخاب مربیان nba

  • رضا گفت:

   چی شد چی شد؟؟؟؟گلدن استیت با لیکرز ۴ بار بازی میکنه این درست ولی اینو نمیفهمم که این چه ربطی به نمک پاشیدن روی زخم کوبی فن ها و از این حرفا داره؟؟؟؟؟؟
   اصلا مگه زخمی وجود داره؟؟؟؟اینکه کوبی میخواد خداحافظی کنه زخمه؟؟؟

 13. alik گفت:

  چنتا از حرفای دوستانو قبول دارم مثلا شرق از اون افتضاحی که پارسال بود بهتر شده
  همچنین شانس گند ما دی انجلو راسل با اینکه خیلی امید بهش بود خوب خودشو نشون نداد
  فک کنم اگه لیکرز پورزینگس رو جذب میکرد بهتر بود چون گارد ها معمولا چن سال طول میکشه به اوج برسن(البته استثنا هم داره مثلا رز) و لیکرز به یکی احتیاج داشت که تیمو از این بحرانی که الان توش هست در بیاره نه وایسه تا چن سال دیگه
  ولی من واقعا روحیه مردم کالیفرنا رو تحسین میکنم با اینکه تیمشون چن ساله که افت شدید داشته ولی بازم لیکرز خیلی فرنچایز موفقیه

 14. Kiiiiiiiiiing گفت:

  راستی یه چیزی ، منم به این نتیجه رسیدم که خانواده کری از اوهایو متنفرند ، میدونی چرا ؟ خب معلومه چون دل کری پدر خانواده در کلیولند بازی کرده ، استف کری اونجا دنیا اومده و ست کری هم سابقه بازی در کلیولند رو داره هر چند کوتاه ، عجب وضعیتیه !

 15. Mahdi6 گفت:

  چند سال اخیر خیلی کم بازیکن بزرگی از شرق به غرب یا بالعکس رفته یکیشون هم کارملو هست که اومد برای شهر خودش بازی کنه پس مطمئن باشید لبران به غرب نمیره البته ایگودالا و جاش اسمیت و دوایت هوارد و … هم هستند اینو هم بگم که اسمیت در حقش ظلم شده واقعا استحقاق داره که یه بازی انجام بده ولی الان چند بازی پیاپی هست که یه دقیقه هم بازی نکرده. راستی king متوجه نشدم جوابتو فقط اینو بگو با رای هایی که رز کسب کرده احتمال داره تو ال استار حداقل ذخیره باشه یا نه؟؟؟؟ هر کسی میدونه بگه

 16. My Dubs گفت:

  تنفری نیست خونشون شارلوته. دل کری یک سال کلیولند بوده و ۱۰ سال شارلوت. من که حرفی ندارم تو اصرار داری میگی با چند اسم مختلف کامنت میدم. اگه ای پی کسایی که کامنت میدن مشخص باشه ادمینم میتونه شهادت بگه ای پی یکیه. بعضی وقتها با گوشی بوده. وریورز با لیکرز ۴ تا بازی داره چون تو یک منطقه ان. جدول زمانی کلیولند راحته که با سیکسرز و مجیک که تو یک منطقه هم نیستن خیلی بازی کرده (یکی جنوب شرقه اون یکی اتلانتیک)…هر تیم از شرق با ۴ تیم از تیمای غیر هم منطقش ۳ تا بازی میکنه. کلیولند تا الان هر ۴ بازیش رو با سیکسرز کرد ولی مثلا با بولز،پیسرز و دیترویت از منطقه خودش فقط یک بازی کرده. تیمای مرکزی خوب شدن میخوای درخواست بدیم سهمیه سیکرز و کوز رو بکنن ۸ تا یا مثلا نتس و کوز ۸ تا باشه؟؟؟!!!
  در مورد جی ار اسمیث خندم میگیره دیروز میگفتی خوب قراردادی باهاش بستن. این بابا قراردادش Player option بود خارج شد که مثلا بیشتر قرارداد ببنده . هیچ تیمی نخواستش مجبور شد با قرارداد کمتر تو کلیولند بازی کنه. تقریبا همه خبرگزاری ها مسخرش کردن به نوعی دنبال پول بیشتر تهش کمترم گیرش اومد بعد به نقل از دوستمون شکار نقل و انتقالاتم بوده. نمیدونم کدوم بازی و کی با وریورز بود به تنهایی کمک حال وریورز شد فول میکرد ترن اور میداد …یادم نمیاد. یک بازیم فکر کنم صفر از ۸ شوت سه امتیازی زد دقیق نمیدونم. تو نیویورک مثل اینکه یک نوجوون رو کتک زده بود من خیلی دوسش دارم .
  دیشب کلیولند نزدیک ۳۹ درصد شوت زده که اهم این درصد پایین ناشی از اسمیثه. ۵ شوت از ۱۸ اقدام…البته بازی خوبم داشته ها نمیگم نداشته ولی بهر حال my dear j.r.smith خیلی محشره. به نظرم اسمیث میتونه به تنهایی درصد شوت یک تیم رو کلی پایین بیاره

 17. My Dubs گفت:

  جالبه میگی من یک درصدم شک ندارم طرفدار لیکررزی!!!! من که حرفی نزدم بهت توهینی کردم. اینی که میگی با چند تا یورز کامنت دادم توهینه. !!!مگه مریضم اخه…چون برات ارزش قائل بودم جواب دادم وگرنه دیشبم گفتم از شما انتطار نداشتم بازم حرفی زدم ناراحت شدی ببخشید

 18. Cp گفت:

  از تیمای لس آنجلس بدت میاد ؟؟؟
  چرا؟؟؟

 19. My Dubs گفت:

  کلا مردم دو شهر سن فرانسیسکو و لس آنجلس با هم مشکل دارن و اغلب هواداری وریورز که اونجان و بالعکس حسابی از خجالت هم درمیان. لس انجلس دومین شهر بزرگ آمریکاست. از نظر سیاسی، اقتصادی و…..با هم اختلاف دارن. هر دو شهر تورسیتی و سواحل زیبایی هم دارن. اینکه گلدن استیت و کلیپرز هم از هم بدشون میاد دلیلش اینه هر دو تقریبا یک دهه قبل تو تا تیم لاتری و خیلی ضعیف بودن با هم بالا اومدن. و به خاطر موقعیت شهری که داشتن از هم بدشون میاد. من از تیمای لس آنجلس خوشم نمیاد بدمم نمیاد زیاد کاری به کار اونا ندارم. این دوستمون نمیدونم از کجاش در اورده من دو نفرم و یه لیکرزیم…..
  لیکرز ۱۶ تا قهرمانی داره من بیام چه کل کلی باهاشون کنم؟؟!!! ولی از لبران خیلی بدم میاد. کلیولند خوراکه چون ۵۰ ساله هیچ موفقیتی تو ورزش نداشته یک شهر کوچیک و ناچیزه. مالک داغونی داره، مدیرای داغونی مثل دنی فری داشته، مالک داغونتر عین تد استپین داشته تیمش میخواسته بره تورنتو آواره بودن بازیکناش یک مدت، تو درفت چند سال شانس آورد و هیچی نشدن…بعد تو همون منطقه مرکزی تیم اخر از نظر افتخاراته. یک وضعیتی داره واسه خودش. بعدش جی آر اسمیث دارن …..خخخخخخخخخخخخ

 20. Cp گفت:

  من از خیلی از بازیکنا خوشم نمیاد ولی بدمم نمیاد
  و با احترامی ک برا شما قائلم میگم درست نیست ک ایتجوری بیان کنید
  این ک از لبران بدم میاد یا متنفرم
  هم بازیکن با افتخاریه هم به تظر من باشخصیت
  اگر بگید ک از سبک بازی یا اخلاقش خیلی خوشتون نمیاد بهتره
  چون حساسیت ایجاد نمیشه
  من مطمعنم ک اگر مردم این دو شهر با هم بد باشن اگر بخاد ختم به مسائل بدی بشه
  ان بی ای خفن ورود میکنه و احازه نمیده چون اونجا هدف از بسکتبال و لیگ به این جذابی چیز دیگری است
  شاید شما تو ایران ببینی خیلی از هواداران دو تیم با هم بد هستن ولی اونجا فقط از تیم خوششون نمیاد و دوست دارن تیم خودشون قهرمان بشه

  • My Dubs گفت:

   شما بی خبری پس. اگه تو سن فرانسیسکو بگن اهل کجایی؟؟مثلا بگی L.A بسیار بد باهات برخورد میکنن و بالعکس. مگه تو بیسبال داگرز و جیانت کم حاشیه دارن؟؟؟؟مگه بنرای بازی کلیپرز-وریورز رو یادت نمیاد؟؟..همین مسائل تو بسکتبال وارد شده منتها ما اونجا نیستیم ..من که اونجا زندگی نمیکنم برای چی بیام خودمو خراب کنم پهلوی این دوستامون کوبی رو مسخره کنم مثلا. مردم اونجا با هم مشکل دارن به من چه من واسه چی شخصیت خودمو کوچیک کنم. واسه این تهمتش دلیلی نداره ولی میگه یک درصدم شک ندارم. کوبی داره خداحافظی میکنه من برای چی با کامنتام بیام این بنده های خدا رو آزار بدم. اینا با کوبی بزرگ شدن اینکه مطمئن از جانب خودش نظر میده بدم اومده همین. من با تیمای LA صنم ندارم

 21. Mahdi6 گفت:

  اقا خوبه منم درباره گلدن استیت اینجوری حرف بزنم. تیم داغون؟؟ منتظرم این دوتا تیم برن فینال کلیولند قهرمان شه اونوقت میخام ببینم چی میتونی بگی اونوقت هم میگی داغون. درضمن همین جی ار اسمیتی که میگی یکی از بهترین سه امتیازی زن های تاریخه البته تو درصد شوت خیلی خوب نیست ولی از نظر ۳point field goal made جزو ۲۰ بازیکن برتره ان بی ای هست. یه جور میگی انگار گلدن استیت ۲۰ بار قهرمان ان بی ای شده و کلیولند تو عمرش به پلی اف هم نرسیده. اگه کلیولند یه شهر داغون و ناچیزه بدون کری همونجا متولد شده و این شهر ناچیز ستاره ای مثل لبران جیمز رو معرفی کرده که از نظر خیلیا بهترینه تو تاریخ ولی تو اوکلند فقط ازش دیمین لیلارد بیرون اومده و البته بازیکنه خوبیه و البته نیت ثراموند که تو گلدن استیت هم بازی کرده اهل کلیولنده همشون هم متولد اکرون اوهایو هستند. اگه یه بازیکنی بدت میاد دلیل نمیشه که به تیم و شهر و رنگ پوست و … توهین کنی این تیم در بو داغون گلدن استیت هم تازه تیم شده و تا قبل از سه چهار سال پیش ارزو داشت بره پلی اف

 22. My Dubs گفت:

  این بنده های خدا نیازی به وکیل وصی ندارن. من لیکرزی نیستم قرآنا ولی اگه لیکرزی بودم بدجور میبردمتون تو حاشیه. کلیولند خیلی گاف داره و خیلی حرفا واسه کوبیدنش. از این که بهم گفته دو تا کاربرم بدم اومده اصن تو کتم نمیره این حرفش.

 23. My Dubs گفت:

  این دوستتون عصبیم کرده میگه دو تا یورز داری. اصلا من قرار بود به لبران کاری نداشته باشم. کاریم به کلیولند نداشته باشم. به خاطر شماها دیگه چیزی نمیگم. این تهمتی که بهم زده بهمم ریخته

 24. Kiiiiiiiiiing گفت:

  در جواب رضا بگم اولا لزومی نداره حرف منو تکرار کنی من خودم گفتم لیکرها زخمی ندارند چون به همه آرزوهاشون رسیدن ، دوما اگر بازی واریورز و لیکرز رو نام بردم چون یه نفر بازی کوز و سیکسرز رو نام برد یعنی تیم اول و آخر کنفرانس ، میخواست طعنه بزنه که با تیم آخر ۴ بازی میکنین که …
  در جواب mahdi6 بگم که توی رای گیری فقط ۵ تا استارتر انتخاب میشن که ۲ تاش گارد هستند ، دیگه نفر ششم با نفر بیستم فرقی نداره ، ذخیره ها رو مربی ها رای میدن ، البته تا جایی که یادمه اینجوری بوده امیدوارم درست گفته باشم.
  در جواب my dubs بگم اول تکلیفت رو با خودت روشن کن ، سعی کن در یک مسیر مستقیم و کم نوسان حرکت کنی ، یه بار توهین میکنی یهو نرم میشی تند میشی میزنی به در و دیوار ، به بازیکنا گیر میدی باهاشون کل کل خیالی راه میندازی خلاصه میخوام بگم خودتو عشقه ، از همه اسطوره ها اسطوره تر خودتی ، و اما IP رو خوب اومدی دیگه حالا کارت به جایی رسیده به تخصص و حرفه من هم گیر میدی ، بابا دست مریزاد ، به قول شاعر فقط سانفرااااااااانسیسکو ! آخه پسر خوب چرا باید اینهمه دلیل بیاری که از تیم و شهر لس آنجلس بدت میاد ؟ مگه شمشیر روی گردنت گذاشتن؟ اینم بگم ، گلدن استیت در واقع یه لقب و یه اسم محلی هست برای کل کالیفرنیا ، فکر میکنم اشاره به یکی از پلهای زیبای جهان داره که در کالیفرنیاست ، شایدم اسکله ، یادم نیست دقیق

 25. M-N Oklahoma.city.tuhnder گفت:

  جی آر اسمیت که بازیکن خوبیه بازم میگفتی استادمایر بدرد نخوره یه چیزی اینقدرم دعوا نکنید هیچ کدوم ما امریکایی نیستیم برید از شیمیدر و مهرام طرفداری کنید?

 26. My Dubs گفت:

  اون oakland bay bridge اسکله و ساحل نیست. پل معبقه اوکلند رو به مرکز سن فرانسیسکو وصل میکنه. یک پل دیگه هم است Golden Gate Bridge اونم یکی از زیباترین پل های معلق آمریکاست. فلسفه بافی که میکنی از همه قشنگتره. منطقه مرکزی یک تیم بی ریشه بیشتر نداره خودتو زیاد عذاب نده. راستی لبران یادته زیر چشمی بازی شارلوت جوردن رو چپ نگاه میکرد همه میدونن جفتشون خیلی رابطه خوبی با هم دارن. هواداری شیکاگو عاشق لبرانن. فوق تخصص ای پی داری ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!نکنه ادعای پیامبری هم میکنی که من دو نفرم گلدن استیت لقبه؟؟؟نخندون بیشتر برای تخصصت بیشتر وقت بذار

 27. Kiiiiiiiing گفت:

  گل پسر ، تخصص من IT هست IP یه تخصص نیست !!! ، اینکه گلدن استیت لقب و اسم محلی و مستعارکالیفرنیا هست یه واقعیته ، اول تحقیق کن بعد مسخره کن ، دلم برات میسوزه چون بازم مثل همیشه روی هوا حرف زدی و خب قاعدتا آخرش هم باید پشیمون و سرخورده بشی دیگه ، چون من برعکس شما همیشه مستند حرف میزنم و برای حرفام دلیل دارم ، یه لینک میزارم ، لینک لغت کالیفرنیا در ویکی ، امیدوارم ترجمه لغت Nickname رو بلد باشی چون همون سمت راست و بالای صفحه میبینیش دقیقا زیر عکس پرچم و نماد کالیفرنیا ، بخون حالشو ببر !!! ، من جای تو بودم سعی نمی کردم کسی رو ببرم توی حاشیه چون ممکنه دودش بره توی چشم خود آدم و آدم از خودش خجالت بکشه
  https://en.wikipedia.org/wiki/California

 28. My Dubs گفت:

  خودت میگی تخصص ای پی دارم. خودت خودتو مسخره میکنی هر تخصصی هم داری واسه خودته تهمت نزن فقط که به تخصصت شک نکنن. نخونده بودم اینو سن خوزه پایتخت این ایالته و لس انجلس بزرگترین شهرش. عجب پایتخت ایالت اوهایو کجاست؟؟کولومبوس؟

 29. Kiiiiiiiiiing گفت:

  دیگه بیشتر ادامه بدم خیلی لوث میشه ، این بحث رو هم شما بردی طبق معمول ، موفق باشی گل پسر

 30. My Dubs گفت:

  بحث برنده شدن نیست فنی بحث کنیم عوض تهمت شمام سلامت باشی پسر خوب

 31. Kiiiiiiiiiing گفت:

  نمردیم و معنی فنی رو فهمیدیم ، خدایا شکرت

  • رضا گفت:

   “در جواب رضا بگم اولا لزومی نداره حرف منو تکرار کنی من خودم گفتم لیکرها زخمی ندارند”
   تو اخرشی به مولا.یعنی من اگه پشت گوشمو دیدم از این به بعد با شما بحث بکنم

 32. My Dubs گفت:

  عمر دست خداست صد صال با عزت عمر کنی و همیشه شاکر خداباشی.

 33. Kiiiiiiiiiing گفت:

  رضا خب واقعا من این حرف رو گفته بودم در همین صفحه ، شاید نخوندیش ، از بالا بشمار کامنت دوازدهم رو بخون ، با این شروع میشه ” برو به کری بگو ” ، در جواب قسمت دوم حرفت بگم من کلا علاقه ای به بحث کردن ندارم مگر توهین ببینم یا آمار غلط و سفسطه و مغالطه ، همیشه نظرم رو میدم و میرم ، تازه اکثر توهین ها رو هم ندیده و نشنیده فرض میکنم چون اعتقاد دارم آدمهایی که توهین میکنند وضع و حالشون مشخصه ، خلاصه موفق باشی ایشالا صد صاله ! بشی

 34. My Dubs گفت:

  این بابا هنوز فکر میکنه ماها یک نفریم. خدا به راه راست هدایتت کنه. ” اینشالله صد ساله بشی رو من بهش گفتم داره به رضا میگه” اخی. خوشم میاد اصلا هم از موضعت کوتاه نمیای. بابا به جون مادرم اون یکی دیگست من یکی دیگه چرا فکر میکنی اشتباه نمیکنی؟

 35. Kiiiiiiiing گفت:

  کاش یکم تیز بودی منظور منو میگرفتی

 36. Irving گفت:

  دوستان عزیز. کینگ و مای دابز عزیز. به جان جفتتون که منم میتونم بیام اینجا کل کل کنم. اونقدم اطلاعات دارم که با هر کسی کل کنم. ولی خداوکیلی می ارزه؟ ۲ تا هموطن به خاطر ۲تا تیم یا شخص اجنبی به جون هم بیفتن؟ بیخیال شید. البته اینو بگم که باعث همه این بحثا به خاطر تنفر از لبران و تنفر لبرانیا از بقیه س. طبیعیه. ولی دیگه تا این حد بحث؟ جان من تموم کنید. جان من. ولی کل کل کنید چون کلیولند قهرمانه و جام بالا سر کایری :))))

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*