نتایج مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال کاپ آسیا

بسکتبال کاپ آسیا-مسابقه ایران و ازبکستان

مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال کاپ آسیا،امروز با مسابقه تیم های ایران و ازبکستان آغاز شد.تیم بسکتبال ایران که در این مسابقه بیشتر از بازیکنان جوان خود استفاده کرده بود،موفق شد با نتیجه ۷۹ بر ۳۷ ازبکستان را شکست دهد تا به عنوان اولین تیم به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا صعود کند.در این دیدار اصغر کاردوست با کسب ۱۲ امتیاز و ۸ ریباند یکی از بازیکنان خوب تیم ایران بود.
در یکی دیگر از بازی های این مرحله،تیم بسکتبال فیلیپین با نتیجه ۷۵ بر ۶۸ تایوان را مغلوب کرد و حریف تیم ایران در مرحله نیمه نهایی شد.در این مسابقه Marcus Eugene Douthit از فیلیپین که یک بازیکن آمریکایی است،با کسب ۱۹ امتیاز،۱۸ ریباند و ۴ بلاک شات،ستاره میدان بود.به نظر می رسد در صورتی که تیم بسکتبال ایران بتواند در بازی فردا،این بازیکن را مهار کند می تواند از سد فیلیپین عبور کند.

نتایج مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال کاپ آسیا را در جدول زیر مشاهده می کنید.

ایران

۳۷-۷۹

ازبکستان

فیلیپین

۶۸-۷۵

تایوان

لبنان

۷۹-۷۲

قطر

ژاپن

۵۰-۶۰

چین

 مرحله نیمه نهایی بسکتبال کاپ آسیا و همچنین سایر مسابقات برای تعیین تیم های پنجم تا هشتم،فردا و طبق برنامه زیر برگزار می شود.زمان بازی ها به وقت ایران نوشته شده است.

ساعت

۶

۸:۳۰

۱۱

۱۳:۳۰

مسابقه

ازبکستان-تایوان (پنجم تا هشتم)

لبنان-چین (پنجم تا هشتم)

ایران-فیلیپین (نیمه نهایی)

قطر-ژاپن (نیمه نهایی)

پی نوشت:به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور،زمان برگزاری مسابقات یک ساعت زودتر از قبل است که در جدول نیز اصلاح شد.بنابراین بازی ایران و فیلیپین در نیمه نهایی ساعت ۱۱ صبح برگزار می شود.

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

۲ پاسخ

  1. شهریار گفت:

    اقا محمد ببخشید میخواستم بدونم بازی ساعت ۱۲ هست بر اساس ساعت جدید هست یا قدیم

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*