گیلبرت آرناز خانه مملو از کوسه خود را می فروشد

گیلبرت آرناز

گیلبرت آرناز گارد سابق واشنگتن ویزاردز،در تابستان ۲۰۰۸ قراردادی به مبلغ ۱۱۱ میلیون دلار با این باشگاه امضا کرد.این بازیکن،با بخشی از درآمد حاصل از این قرارداد ساختمانی عظیم ساخت که یک مخزن کوسه داشت.هزینه تعمیر و نگهداری ماهانه این آکواریوم عظیم ۵۰۰۰ دلار است.این عمارت دارای ۷ اتاق خواب،۷ حمام و ۲ اتاق نشیمن است.
Gilbert Arenas در سال گذشته به ممفیس گریزلیز پیوست و با توجه به فاصله ممفیس با واشنگتن عملا این ساختمان بدون استفاده مانده است.بنابراین این بازیکن به فکر فروش این بنا افتاده است و بنگاه معاملات ملکی این بازیکن مبلغ ۳٫۵ میلیون دلار را برای این بنا تعیین کرده است.
در ادامه عکس هایی از قسمت های مختلف این عمارت را مشاهده می کنید.

خانه بسکتبالیست هاایوان جلو

آکواریوم

مخزن کوسه ها

اتاق خواب

اتاق خواب

وان آب گرم

وان آب گرم

پاسیو

پاسیو

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

۲ پاسخ

  1. ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

    […] است. پیش از این نیز گیلبرت آرناز بازیکن ممفیس گریزلیز،خانه خود در واشنگتن را به فروش گذاشته بود. No related posts. این نوشته در دسته حاشیه های بسکتبال قرار […]

  2. ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

    […] بازیکنان NBA نوشته بودم که می توانید آنها را در اینجا و اینجا بخوانید.  No related posts. این نوشته در دسته حاشیه های […]

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *