راسل وستبروک عنوان قهرمان امتیازآوری فصل ۲۰۱۴-۱۵ را به دست آورد

راسل وستبروک عنوان قهرمان امتیازآوری فصل 2014-15 را به دست آورد

راسل وستبروک از اکلاهما سیتی تاندر در پیروزی ۱۳۸ بر ۱۱۳ تیمش مقابل مینسوتا تیمبرولوز، ۳۷ امتیاز کسب کرد و با ثبت میانگین امتیاز ۲۸٫۱ در این فصل از رقابت ها، عنوان قهرمان امتیازآوری (scoring title) فصل را از آنِ خود کرد.
جیمز هاردن از هیوستن راکتس پس از کسب ۱۶ امتیاز در پیروزی ۱۱۷ بر ۹۱ تیمش مقابل یوتا جاز، فصل را با میانگین امتیاز ۲۷٫۴ به اتمام رساند و در جای دوم قرار گرفت.
وستبروک در کوارتر اول بازی امروز ۲۳ امتیاز و در نیمه اول ۳۴ امتیاز به دست آورد که هر دو رکوردهای جدیدی در تاریخ باشگاه تاندر هستند. اسکات بروکس در مورد عملکرد وستبروک در این فصل گفت: “او یکی از [بهترین] فصل های تمام دوران رو پشت سر گذاشت. وستبروک هم در دفاع حاضر بود و هم در حمله؛ ریباند می کرد، پاس می داد، امتیاز کسب می کرد، دفاع می کرد و این کاریه که در طول ده ها هیچ بازیکنی انجام نداده.”
وستبروک در پاسخ به این سوال که عنوان قهرمان امتیازآوری چه معنایی برای او دارد، گفت: “لعنت. این هیچ معنایی نداره. کارم خوب بود. هورا. من تو خونه هستم و بازی تیم های دیگه [تو پلی آف] رو تماشا می کنم. این هیچ معنایی نداره.”
وستبروک در تمرین شوت زنی امروز پیش از بازی گفته بود: “اگه بخوام باهاتون روراست باشم ترجیح می دم در پلی آف حضور داشته باشم به جای اینکه قهرمان امتیازآوری باشم.”
از سال ۱۹۷۶، این پنجمین بار است که قهرمان امتیازآوری، پلی آف را از دست می دهد. آخرین قهرمان امتیازآوری نیز که از حضور در پلی آف بازماند، تریسی مک‌گریدی (سال ۲۰۰۴) بود.
بازیکنان تاندر در شش فصل اخیر، پنج بار عنوان قهرمان امتیازآوری را به دست آورده اند (کوین دورنت، ۴ بار). از سال های ۱۹۵۳ و ۱۹۵۴ که پاول آریزین و نیل جانستن از فیلادلفسا واریورز، دو فصل متوالی عنوان قهرمان امتیازآوری را کسب کردند، اولین بار است که دو بازیکن یک تیم، در دو سال متوالی این عنوان را به دست می آورند.

منبع

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

۱۰۵ پاسخ

 1. سینا میلواکی گفت:

  یادی از تریسی مک گریدی شد کاش دورانش انقد زود تموم نمیشد.هیوستون دوران مک گریدی با سنتری مثل یائو رو خیلی بیشتر از هیوستون امروز با هاردن و هاوارد دوست دارم. احمد آقا بالاترین میانگین امتیاز کسب شده تو یه فصل متعلق به اولاجوان هست؟؟

 2. محمد گفت:

  mvp کی مشخص میشه؟؟

 3. cp3viii گفت:

  نه ویلت چمبرلین در یک فصل میانگین ۵۰٫۱ امتیاز رو ثبت کرده

 4. محمد ارباب گفت:

  هه
  واقعاً عجب ادم مذخرفیه.چقدر این بشر منفوره
  جواب دادن هاش هم با غرور و بچگیه
  همون خونت بشین سنگین تری. اگر به فکر تیم و پلی آف میبودی با این کارات تیم رو نابود نمیکردی
  ام وی پی اواسط بازی های پلی آف مشخص میشه
  احتمالاً استفن کری امسال عنوان رو بدست میاره

 5. محمد ارباب گفت:

  کارم خوب بود.. هه هه.عجب!!!

 6. وستبروک فوق العادس از سبک بازیش خوشم میاد ادم قویه ای هس وقتی این همه ازش انتقاد میشه ولی بازم به کاره خودش ادامه میده میدونه که تو همین مدل بازی که داره موفق میشه و اخرم شد دمش گرم و اگه تا الانم نتونسته تیمش نتیجه های فصل قبلو بیاره بخاطر مصدومیت دورانت و مصدومیت تازگیایه ایبکاس اینم باید بدونین یه دست صدا نداره دوستان راسل زحمته خودشو داره میکشه ولی بد شانسی و نداشتن مهره تیمو پوکونده از هم.
  همین دوستانی که میگن راسل مغروره راسل اینجوره راسل اونجوره موقعی که تیمش مقام اولی تو کنفرانش بگیره فقط باید نگاه کنی چطوری میرن طرفش حزب بادن بعضیا راسل بخاطر نوع و مدل بازیش شده راسل وستبروک اوکی??

 7. لی آپ های انفجاریش و انفجاری تر از لی آپاش دانکاشه… این پسر تکه کسایم که از راسل خوششون نمیاد بشینن تخمشونو بخورن براشون بهتره

  • M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

   خوشم اومد از فهم بسکتبالیت معلومه بسکتبالو خوب میشناسی و بازیکن خوب رو خوب تشخیص میدی همین منتقدین راسل تو سر کوبی برایانت هم زدند و اون یه بازیکن معمولی تو حد صفر معرفی کردند

 8. peyman گفت:

  همین نفرتی که این مدت از راسل وستبروک ایجاد شده نشون میده چقدر تیم های رقیبش و آزار داده
  امسال واقعا هرکاری تونست برای تیمش کرد. راسل وستبروک خوب بوده و هست . همونطوری که اسکات بروکس گفته. اون هم امتیاز آورد و هم پاس داد و هم دفاع کرد و هم ریباند. یعنی همه بار تیم رو دوشش بود
  اگه همین اکلاهما الان کنفرانس شرق بود تیم ششم بود

 9. mlbj گفت:

  آمار لبرون تو این فصل
  ۲۵/۳ امتیاز
  ۷/۴ اسیست
  ۶ ریباند
  ۱/۵ استیل
  ۰/۷ بلاک
  ۳۵٪ سه امتیازی موفق
  ۴۹٪ شوتهای موفق
  ۷۱٪ خطای موفق

  امسال بیشتر لبرون تو کار اسیست بود نسبت به امتیاز

 10. peyman گفت:

  تیم های دیگه که مثل اکلاهما یه بازیکن خوب داشتند مثل نیویورک با کارملو و لیکرز با کوبی همشون ته جدول بودند ولی وستبروک تونست تا حدودی تیم و جمع کنه

 11. محمد ارباب گفت:

  آخه کوبی و کارملو که مصدوم بودن بازی نکردن تا تیم هاشون رو بکشن بالا
  درضمن اوکلاهاما کلی بازیکن خیلی خوب داره
  ویترز که در کلیولند ستاره بود
  ایباکا که از بهترین مدافعین لیگه
  انس کانتر که به نظرم با این شرایط و آمار یکی از بهترین سنتر های لیگه و آمارش فوق العاده ست
  انتونی مارو که همه بازیها با اون ۳ امتیازیهاش کلی امتیاز برای تیمش گرفته
  تازه دورانت هم تو مقاطعی از فصل بود و وقتی اومد تیمش جون گرفت و چند برد پیاپی داد وگرنه الان کنار مینسوتا آب میخوردن

  اینقدر هم راسل راسل نکنید.راسل وستبروک در حدی نیست که بخواد کسی بابت خوب بودنش حسادت کنه وقتی اینقدر فوق ستاره وجود داشته باشند کسی در مورد یه بازیکن معمولی صحبتی نمیکنه

  • M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

   مثلا اینقدر فوق ستاره چه کسایی هستند ایباکا که مصدوم بود دورانت هم همینطور رجی جکسون هم که این تیم رو ترک کرد منظور از بازیکن خوب آدامزه تا کی تعصب و عدم قبول واقعیت

 12. ali okc گفت:

  برادر که میگی راسل مغروره حتی تو مصاحبش
  بستگی داره چه جوری خونده باشی
  ۲-منظورت از فوق ستاره چیه که به راسل میگی معمولی
  حتما منظورت وال یا لوری یا دریماند گرین
  برادر تو کل لیگ ستاره زیاده اما فوق ستاره زیاد نیست و بدون راسل یکی از اوناست
  شاید بعضی از باختای تیمو تقصیر راسل بدونم اما الان که نگا میکنم میفهمم اگه نبود همین جا هم نبودیم
  لطفا به هم تیمی هاشم نگاه کن ایباکا که مصدوم بود
  فقط یه چیز دیگه به ویترز میگی ستاره 🙂
  ولی با نظرت درباره کانتر موافقم ولی از موقعی که امد اکلاهاما خوب شد

 13. moein گفت:

  محمد ارباب
  لطفا توهین نکن اون جمیز خیلی منفوره نظر سلیقه ایت رو واسه خودت نگه دار وستبروک عشقه

 14. moein گفت:

  وقتی جیمز تو میامی بود فقط امتیاز میاورد اومد کلیولند گفتن امتیاز اوریش کم شده دلیلشو این میدونستین که چون اسیستم داره وستبروک هم تو اسیست تو برترها بود هم استیل هم امتیاز دیگه چی میخواین ؟؟؟
  صلا جیمز دوس داشتنی نیس

 15. cp گفت:

  من نمیدونم دوستانی ک این بحث هارو میکنن خودشون بسکتبالیست هستند یا نه.
  ولی اگه بسکتبال رو حرفه ای بازی کرده باشید میفهمید ک وستبروک الان توی بسکتبال nba یک استثسناس .کاری ب اقدام های زیادش ندارم ولی سبک بازیش و مخصوصا بدنش اونو منحصر ب فرد کرده.خودم طرفداره cp ام ولی وستبروک یدونه است از نظر بدنی.
  با نبود دورانت و ایباکا واقعا کار سخته.فک کن از کلیولند ایروینگ و لاو رو بگیری لبرون بیچاره میشه

 16. peyman گفت:

  محمد ارباب به نظرت احترام میذارم اما یادآوری میکنم من درباره لیگ NBA صحبت کردم. نمیدونم کدوم لیگ هست که ویترز توش ستارس و انس کنتر که دفاع کردن بلد نیست بهترین سنتره. واقعا من دیگه حرفی ندارم 😀

 17. محمد ارباب گفت:

  دوستان اگر بازی ها رو از ابتدای فصل دنبال کرده باشن باید بدونن ایباکا چند بازی آخر رو مصدوم بود و ۷۰ درصد بازیهارو برای تاندر بازی کرده.یعنی ۶۴ بازی که میانگین تقریبا ۱۵ متیاز.۸ ریباند و ۲٫۵ بلاک رو داشته و در حضورش تاندر ۳۳ برد کسب کرده
  در مورد انس کانتر گفتم که یکی از بهترین سنتر های لیگ خواهد شد و الان هم آمارش عالی بوده برای okc
  همین دورانت هم یک سوم فصل یعنی ۲۷ بازی برای تاندر بازی کرده که ۱۸ تاش رو بردن و میانگین ۲۶٫۲ امتیاز گرفته. اینا نشون نمیده که نیمی کلی از برد ها بخاطر حضور این بازیکنان از ابتدای فصل بوده؟
  در مورد ویترز من زمانی که در کاوالیرز بود رو گفتم ستاره بوده و اگر دنبال کننده ی بسکتبال باشید خوب بخاطر دارید سال گذشته در کنار ایروینگ ستاره های کلیولند بودن
  همین بازی آخر اوکلاهاما که وستبروکتون ۳۷ امتیاز اورده ویترز هم ۳۳ امتیاز اورده
  بله اساتید بزرگوار
  تا زمانی که ستاره هایی مثل لبرون جیمز،کوین دورانت،استف کری،جیمز هاردن,انتونی دیویس،گریفین و … هستند وستبرووک یه بازیکن معمولیه
  وستبرووک از جان وال و امثال اون بهتر هست اما یه بازیکن فقط خوبه
  اون هم مدیون بدن فوق العادشه که در حال حاضر در اوج آمادگیه

  • سینا میلواکی گفت:

   محمد ارباب گفته هاش منطقی تر و به دور از تعصب بنظر میرسه.دوستانی که وستبروک رو اینقدر بزرگش کردن من اصلا ازش خوشم نمیاد اما فیزیک بدنی و توان ۴کوارتریه این بازیکن و لی آپاش در عین آمادگیه کاملش دلیل نمیشه متعصبانه بگم بازیکن خوبی نیست.وستبروک با خودخواهیاش پلی آف رو از تیمش گرفت.هر کسی هم که اعتقاد به این داره هم تیمیاش که بازیکنهای کمی هم نیستن نمیتونستن کاری بکنن کمی به آمارشون نگاه کنن بعد نظر بدن

  • M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

   آره ایباکا همون چند بازی که نبود حسابی اکلاهما شکست خورد و جا رو برای صعود نیواورلینز باز کرد

 18. LAKER FOR LIFE گفت:

  بچه ها لطفا دعوارو کنار بزاریم و من فکر کنیم. به نظرم همه چیز به نظر و سلیقه شخصی و طرفداری از یک بازیکن و تیم برمیگردد باید اعتراف کنیم که وستبروک فوق العادست کاریکه اون تو چندماه آخر فصل کرد رو اگه از اول فصل انجام میداد بهترین بازیکن تاریخ میشد پس در فوق العاده بودن وستبروک هیچ شکی نیست ولیخوب خیلی ها از سبک بازیش خوششوننمیاد از جمله خود من چون بنظرم پوینتگارد باید اول باید به فکر تیمش باشه و منظورم از این حرف فقط تعداد اسیست نیست بلکه پخش کردن توپ و کارایه تیمیه کاریکه مثلا کریس پاول میکنه. البته که پوینت گارد باید امتیازم بیاره اما باید درصد شوتش بالا باشه مثل استف کری که به نظرم نمونه ی کامل از یک پوینت گارد و بهترین پوینتگارد لیگه چون هم به فکر تیمه و توپ قشنگ پخش میکنه و هم با درصدی بالا شوت میزنه و امتیاز زیاد میاره و اگه میخواست مثل راسل تو ه بازی بیشتر از ۴۰ بار شوت بزنه میانگین امتیازش ۴۰ بود. بنظرم باتوجه به گذشته ی بازیکنای تیم اکلاهاما این انتقاد بر وستبروک وارده چون بجز انس کنتر که امسال درکنار وستبروک اوج گرفت بقیه همشون فصول قبل بازیکنای بهتر و موثر تری بودن و اگه راسل بیشتر بهشون فرصت میداد به شرایط خوب برمیگشتند از طرفی هم همشون در زمان های حساس که وستبروک بهشون پاس میداد موقعیت رو خراب میکردن و به نظر میرسید اعتماد به نفسشون از بین رفته.
  بار دیگه بگم که همه چیز به نظر و سلیقه شخصی برمیگرده چون مثلا سبک بازی کوبی هم تا حدی شبیه وستبروکه ولی خوب منکه طرفدار لیکرزم ازش انتقاد نمیکنم همونطور که طرفدار های اکلاهاما و وستبروک ازش انتقاد نمیکنن.
  اما در آخر بازم بگم که این نظر شخصیه ولی من سعی کردم کاملا منصفانه نظر بدم و علایق شخصیه و خارج کنم چون اگه اینطور نبود مثلا میگفتم که وستبروک بدترین بازیکن تاریخه و اون باعث حذف تیمش شده و …. خخخخ.
  باید اعتراف کنیم که تاندر بدون راسل بدترین تیم لیگ میشد اما اینم باید قبول کنیم که اگه راسل کمی سعی میکرد سبک بازیشو عوض کنه و درصد شوتاش رو بالا ببره شاید الان تاندر تو پلی آف بود که البته این کار راحتی نیست و نمیتونیم تو چند ماه از یک بازیکن چنین انتظاری داشته باشیم. با حرفاش تو این مسابقه هم کاملا موافقم و بنظرم اصلا مغرورانه صحبت نکرد و این بهترین چیزی بود که میتونست بگه.

 19. number1 گفت:

  اینقدر طرفداری وستبروک رو نکنید یکم بازی هاردن رو ببینید اونوقت میفهمید چرا okc صعود نکرد هاردن از اول فصل فوق العاده بود وتیمش رو تکی به رتبه ۲ کنفرانس رسوند فقط در کنارش اریزا که یه بازیکن معمولی بود جاش اسمیت هم وسطای فصل اضافه شد هاوارد هم مصدوم شد دوران بعد مصدومیتشم خوب بازی نکرد بورلی هم گارد اصلی تیم اون وسطای لیگ مصدوم شد هاردن هم پست یک بازی میکرد هم پست ۲ شوت های اضافه هم نمیزد اگه قراره این فصل یه فوق ستاره وجود داشته باشه فقط هاردن بود بازیکنای okc هم بهتر از بازیکنای هیوستن بودن ولی چرا okc نهم شد هیوستن دوم اگه هم MVP نشه فقط به خاطر محبوبیت کمی که داره نشده

  • jwall گفت:

   هه number 1 برو بالا ببین i am boston celtics چی نوشته؟؟؟؟
   راسل وستبروک ترکوند این فصل
   هیوستون تنها به خاطر هاردن نیومد playoffs اون همه بازیکن تو هیوستون هستن هاوارد نصف فصل رو بود ، برور هم که بود ، اسمیف هم که بود ، بورلی هم که بود دیگه بازیکن چی می خواست هیوستون

   • number1 گفت:

    حالا خوبه نوشتم که مصدوم بودن بعدشم ازبین برور و اگوستین یا مورو با اریزا یا کانتر با سنتر خارجیشون که اسمش یادم نیست یا ایباکا با ترنس جونز یا جاش اسمیت با ویترز تو اونوقت بازیکنای هیوستن رو برتر میبینی !! یا در یه سطحن یا بازیکنای okc بهترن

 20. محمد ارباب گفت:

  ممنون

 21. mlbj گفت:

  به امید اینکه کلیولند به فینال بره و لبرون شیشمین فینالشو تجربه کنه…

 22. vahid گفت:

  من مطمین هستم کسایی ک از وستبروک انتقاد میکنن یا بازیای okc رو نمیدیدن یا خودشون بسکتبال بازی نکردن یا کلن نمیدونن بسکتبال چیه….من اصلا نمیگم خودم بسکتبالیست حرفه ای هستم. ولی خدارو شکر تیم ملی جوانان هستم. همه بازیای تاندر هم دیدم و جالبه بدونید وستبروک هفته ای دو ساعت به صمیمی ترین دوست من تمرین میده(باباش اونور حسابی کله گندست) و جالبتر اینکه دوستم میگفت اونجا ک مهده بسکتبال هست همه به فوق العاده بودن وستبروک اذعان دارن…کافیه بسکت بازی کرده باشین تا بفهمین وستبروک کیه.

 23. cp3viii گفت:

  آقای وحید میتونم فامیلیتون رو بدونم؟

 24. امیر گفت:

  عمو از کدوم تیم ملی صحبت میکنی؟؟؟؟!
  وحید نامی توی لیست اسامی دعوت شدگان به تیم ملی وجود نداره…

 25. دوستان نظر جالبی دادن
  اصلا بازیکنی به اسم وحید نداره
  حتی توی ۲۳ نفر
  این لیست ها ببینید
  http://www.iranbasketball.org/.....769-23-94-
  http://www.iranbasketball.org/.....2-07-36-01
  الان دیگه یه فکرای دیگه ای در مورد نظرت میکنم

 26. cp3viii گفت:

  اگه دوستان ناراحت نمیشن من تا الان وحید خردمند نه دیدم نه میشناسم خودم ملی پوش نیستم ولی با دو تاشون رفیقم پرسیدم چیزی نگفتن

 27. cp3viii گفت:

  من صمد نیکخواه هستم

 28. jwall گفت:

  هه منم john wall هستم بازیکن واشنگتن فارسی هم بلدم حرف بزنم

 29. vahid گفت:

  احسان احمدی هستم… تیم ملی جوانان…تو خونه وحید صدام میکنن…نیازی ب تایید چند حسود ندارم. از تمرین فروردین هم وارد تیم ملی شدم. برید چک کنید

 30. vahid گفت:

  نوجوانان نه دوست عزیز..جوانان…در ضمن منظورم از حسود حسادت ب خودم نبودا…حسادت به وستبروک

  • mlbj گفت:

   شما که اول گفتی تیم ملی جوانان چرا عوضش کردی؟
   از کجا معلوم راست بگی ؟
   البته قصد توهین ندارما فقط کنجکاوم…
   میخام ببینم اگه راست میگی پس واقعا باعث افتخاره داریم الان با یه ملی پوش بحث میکنیم…

 31. vahid گفت:

  معذرت میخوام اشتباه تایپ کردم مثل اینکه…احسان صمدی

 32. vahid گفت:

  دارم میگم جوانان…با دقت بخونید

 33. vahid گفت:

  نوجوانان نه(نیستم) جوانان(هستم)

 34. vahid گفت:

  سریع تایپ کردم دقت نکردم. اصن من دروغ میگم. شما راحت باش

 35. vahid گفت:

  اتفقا احسان احمدی هم یکی هست جدیدا داره میاد واسه تست و از این حرفا

 36. cp3viii گفت:

  دو تا از بچه های شهرداری اراک که میان تمرین جوانان رو لطفا اسم هاشونو رو بگو

 37. vahid گفت:

  درو و رافی درغوکاسیان…نیازی ندارم شما دوستان باور کنید.

 38. cp3viii گفت:

  عزیزم ما چه باور کنیم چه نکنیم شما اگه تیم ملی باشی که میمونی اگه هم نباشی که هیچی
  ولی ما رو …….. فرض نکن
  محمد یوسفوند با من تو البدر بندر کنگ هم بازی بوده
  علی الله وردی همینجور
  پس اکثر بچه های که اینجا نظر میدن یه تیمی بودن یه آشنایی دارن
  اره داداش

 39. cp3viii گفت:

  http://www.iranbasketball.org/.....–31-
  دوستان شاید این دوستمون راست بگه
  چرا همش فکر بد میکنید

 40. jwall گفت:

  آخه خود وستبروک هر روز داشت میرفت مسابقه و تمرین چه وقتی داره که بیاد به رفیق خیالی تو تمرین بده
  اون جا که نوشتی وحید بعد اومدی گفتی احسان احمدی بعد اومدی گفتی احسان صمدی
  یعنی دروغ گفتی شاخدار هم امرحسین صمدی بازیکن تیم ملی نوجوانان رو من میشناسم که بازیکن شاهین البرز هم امین توده زارع که بازیکن تیم ملی جوانانه بازیکن تیم کوشا البرز هم هست

 41. وای خدا مردم از خنده
  تو این لیست جوانانم که نیست
  تیم ملی کدوم کشوری؟

 42. دوستان فکر بدن نکنید راست میگه
  خب آش داغه
  بخوری دهنت میسوزه

 43. امیر ارباب گفت:

  جوونه و جویای نام.
  دوستان بزاریم جوونا با آرزو هاشون زندگی کنن
  حتما دوستش کوین دورانته هر روز با وستبروک
  تو فیسبوک یا اینستا لایکشون کنی دوستات حساب نمیشن آقا وحید تیم ملی

 44. امیرعباس ارباب گفت:

  آقا ضرب المثل آش نخورده و دهن سوخته کسی میدونه چیه؟

 45. امیرعباس ارباب گفت:

  برنامه دیدارهای مرحله پلی آف به شرح زیر است:

  کنفرانس غرب:

  گلدن استیت – نیواورلینز
  پورتلند – ممفیس
  کلیپرز – سان آنتونیو
  هیوستون – دالاس

  کنفرانس شرق:

  آتلانتا – بروکلین
  تورونتو – واشنگتن
  شیکاگو – میلواکی
  کلیولند – بوستون

 46. number1 گفت:

  لا اقل بگو تو کدوم تیم باشگاهی هستی شاید باور کردیم

 47. jwall گفت:

  چند تا ارباب هستید؟؟؟
  خانوادگی اومدین ؟؟؟

 48. امیر گفت:

  jwall دهنت… =((
  آقا بازیهای پلی آف از چه تاریخی شروع میشه ؟؟؟!

  • احسان گفت:

   پلی آف همین فردا با بازی ویزارد و رپترز در ساعت ۹ شب به وقت ایران شروع میشه.
   ساعت ۱۲ هم بازی گلدن استیت هست با پلیکانز.

   تو گوگل سرچ کنید nba schedule یا nba fixture یا … برنامه بازی ها رو با ساعت و تاریخ ایران براتون میار (:

 49. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  امیر ارباب و محمد ارباب و محمد زضا ارباب و امیر عباس ارباب چهارتا ارباب .یه مقدار خودتونرو معرفی کنید

 50. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  حالا کاری نداریم وحید چی گفته مهم اذعان به برتر بودن راسل وستبروکه واقعا این فصل فوق العاده بود حیف تو پلی آفس نمیتونم بازیهای زیبا و تماشاییش رو ببینم آلان تو سبک وستبروک فقط دریک رز هست امیدوارم رز به اوج برگرده

 51. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  به نظرم شیکاگو بتونه قهرمان کنفرانس شرق بشه

 52. چرا، سوخته میشه
  آش داغ که بخوریم نذاریم سرد بشه ، دهنت خب داغون میشه

 53. امیر ارباب و امیرعباس ارباب یه نفره
  محمد ارباب و محمد رضا ارباب هم یخ نفر
  که مجموعاً میشه ۲ نفر
  ما ۲ تا برادر
  همراه ۲… نه دیگه همین بود. هه هه

 54. mohammad گفت:

  من خودم رفیق احسان صمدیم اگه راس میگی بگو اول کدوم باشگاه بودی بعد الان کجا بازی میکنی

 55. jwall گفت:

  چه بحثی شد این راسل وستبروک و دروغ بزرگ!
  ۸۲ تا کامنت و نظر
  ادمین این مطلب رو تو یه جا قرار بده
  تا حالا انقد نظر تو یه مطلب داشتیم؟؟؟

 56. جالب تر اینکه یکی طرفدار لبرون و کلیولند که بنده باشم
  و یکی طرفدار دورانت و اوکلاهاما که اوشون باشن

 57. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  واقعا عجیبه که دوستان تو نظر سنجی ا سمت راست همین صفحه بیشتر به لبران جیمز و کری رای دادند واقعا عجیبه الان اگر از لبران هم سوال کنی خندش میگیره درسته که بازیکن فوالعاده ایه اما این فصل همه میدونند که اون لبران همیشگی نبوده در عوض هاردن و وستبروک که این همه عالی بازی کردند کمتریت رای رو آوردند معلومه اکثرا تعصبی و روی علایق شخصی نظر میدند

 58. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  امسال با نبودن دورانت و وستبروک جرج وید باش و برایانتو و کارملو کلاس nbaپایین اومده بخصوص عدم حضور تیم هایی مثل میامی ایندیانا و اکلاهما

 59. LAKER FOR LIFE گفت:

  این فصل یکی از قشنگترین فصل های ان بی ای بود، البته این طبیعیه چون اکلاهاما خوبنبود شاید زیاد این فصل بهت حال نداد خوب منم فصلایی که لیکرز قوی بود و قهرمان میشدرو بىشتر دوستداشتم ولی جدا از طرفداری تیم خاصی و باوجود مصدومیت بازیکنای بزرگ نزدیکی تیم ها مخصوصا تو غرب این فصل تو تاریخ بی سابقه بود و یکی از قشنگترین فصلارو رقم زد همین طورم نزدیکترین رقابت MVP تاریخ ان بی ای بود .
  در مورد نظرسنجی هم پیشتاز بودن کری طبیعیه چون تو کل نظرسنجی های سایتای ورزشی جهان هم بهمین صورته ولی خداییش هاردن و وستبروک باید بیشتر از لبران رأی میاوردند دیگه مخصوصا هاردن دیگه آخر نباید میشد که این مسئله پرطرفدار بودن لبران رو نشون میده که البته کاریشم نمیشه کرد. ولی بهتر بود علایق شخصی رو کنار میذاشتین و عادلانه رأی میدادین چون سوأل این نبود که طرفدار کدامیک هستین. انصافا و به دور از تعصب خاصی لبران امسال فصل خوبیرو داشت ولی ارزشمندترین و بهترین بازیکن لیگ نبود و از این نظر سومین یا چهارمین بازیکن بود چون انصافاتو این فصل کری و هاردن بهترین بازیکنای لیگ بودن.

 60. M-N Oklahoma.city.thunder گفت:

  موافقم کری خیلی خوب بود نزدیک بودن تیم های کنفرانس غرب رقابت رو زیبا و جذاب کرده بود اکلاهما هم حسابی حال منو گرفت

 61. محمد ارباب گفت:

  منصفانه ش اینه
  ۱- کری
  ۲- هاردن
  ۳- لبران
  ۴- وستبرووک
  وستبرووک آخره چون تیمش نتیجه نگرفت
  و اینکه کری و هاردن اختلافشون خیلی کمه برای mvp شدن

 62. وستبروک تک و تنها بازم خوب خودشو نشون داد تا جای که تونست زحمتشو کشید اگه دورانت بود عالی میشد ولی از شانسش غربیا خیلی قویترن تا شرقیا همین کار وستبروک تنها رو سخت میکنه و همین که ام وی پی ال استار شد و یازده تریپل دابل کرد بسه.من عاشق سبک بازی راسلم دریبلایه انفجاری اخرشم به زیبایی هر چی تمام با یه لی اپ ناز توپو وارد حلقه میکنه.

 63. jwall گفت:

  کسایی که نظر میدن هفتا دیگه نظر بدن میرسه به ۱۰۰ تا هفت تا دیگه نظر بدید تا برسه به ۱۰۰ تا

 64. mlbj گفت:

  به نظر من لبرون دومین بازیکن برتر تاریخه بعد از جردن

 65. mlbj گفت:

  خسته نباشید خداقوت رسیدن تعداد کامنتها به صد رو به همه تبریک میگم…خخخخ

 66. mr.matador گفت:

  کاری ندارم دوستان چی گفتن نظر شخصیمو میگم just westbrook

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *