نتایج و هایلایت های بسکتبال ان‌بی‌ای در ۶ ژانویه ۲۰۱۶

نتایج و هایلایت های بسکتبال ان‌بی‌ای در 6 ژانویه 2016

شکست خانگی میامی، واشنگتن، بوستون و نیو اورلینز و پیروزی اکلاهما سیتی، از مهمترین نتایج بسکتبال ان‌بی‌ای در ۶ ژانویه ۲۰۱۶ بود.

تیم بسکتبال نیویورک نیکس با پیروزی مقابل میامی هیت، به هشت شکست متوالی خود مقابل این تیم پایان داد. نیویورک امروز میهمان میامی بود و توانست با نتیجه‌ی ۹۸ بر ۹۰ حریف خود را مغلوب کند. کارملو انتونی از نیکس در این مسابقه ۲۵ امتیاز، ۵ ریباند، ۴ پاس منجر به گل و ۲ توپ ربایی به دست آورد. این بازیکن ۹ شوت از ۱۲ اقدام خود در این مسابقه را وارد سبد کرد. بازیکنان نیویورک در این دیدار ۵۵٫۷ درصد از شوت های خود را وارد سبد کردند که بهترین درصد شوت زنی است که یک تیم در این فصل از رقابت ها در برابر میامی ثبت کرده است.

کلیولند کولیرز با غلبه بر واشنگتن ویزاردز، پنجمین پیروزی متوالی خود را به ثبت رساند. واشنگتن امروز میزبان کلیولند بود که بازی را با نتیجه‌ی ۱۱۵ بر ۱۲۱ به حریف خود واگذار کرد. لبران جیمز در این مسابقه ۳۴ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۴ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به دست آورد. کایری ایروینگ ۲۱ امتیاز از مجموع ۳۲ امتیاز خود در این بازی را در کوارتر چهارم کسب کرد. این بازیکن ۵ ریباند، ۳ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۱ بلاک شات نیز به دست آورد. ننی هیلاریو پس از آنکه ۱۹ بازی گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد، در این بازی به ترکیب واشنگتن بازگشت. گری نیل نیز که در ۵ بازی گذشته تیمش غایب بود، در این مسابقه حدود ۲۱ دقیقه بازی کرد.

کسب ۲۴ امتیاز توسط رجی جکسون به دیترویت پیستونز کمک کرد تا بوستون سلتیکس را از پیش رو بردارد. دیترویت امروز میهمان بوستون بود و این بازی را با برتری ۹۹ بر ۹۴ پایان داد. جکسون در این دیدار ۲ ریباند و ۶ پاس منجر به گل نیز کسب کرد. آندره درامند از پیستونز به دلیل بالا رفتن تعداد خطاهایش در اوایل بازی، تنها ۲۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه در زمین بود و کار خود را با ۱۳ امتیاز، ۵ ریباند، ۲ توپ ربایی و ۲ بلاک شات به اتمام رساند. آیزیاه تامس از بوستون با ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند، ۱۰ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات، از بازیکنان شاخص تیمش در این مسابقه بود. بوستون در این دیدار اوری بردلی را برای دومین بار پیاپی در اختیار نداشت.

دالاس موریکس در شبی که به چهار بازیکن شروع کننده خود استراحت داد، نیو اورلینز پلیکانز را شکست داد. دالاس امروز میهمان نیو اورلینز بود که در پایان با نتیجه‌ی ۱۰۰ بر ۹۱ حریف خود را مغلوب کرد. ریک کارلایل، سرمربی دالاس، پس از بازی سنگینی که تیمش سه شنبه شب مقابل ساکرامنتو برگزار کرد، در این مسابقه به دیرک نویتزکی، درن ویلیامز، زازا پاچولیا و وسلی متیوز استراحت داد. ریموند فلتون در این بازی ۲۲ امتیاز، ۲ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و ۱ توپ ربایی برای دالاس به دست آورد. چندلر پارسونز با ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس منجر به گل، دیگر بازیکن شاخص دالاس بود. انتونی دیویس از پلیکانز نیز ۲۶ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۷ پاس منجر به گل، ۲ توپ ربایی و ۳ بلاک شات به دست آورد.

بیست و پنجمین پیروزی فصل اکلاهما سیتی تاندر با برتری مقابل ممفیس گریزلیز رقم خورد. اکلاهما سیتی امروز پذیرای ممفیس بود و توانست با نتیجه‌ی ۱۱۲ بر ۹۴ حریف خود را مغلوب کند. کوین دورنت که در بازی قبلی اکلاهما به دلیل آسیب دیدگی غایب بود، در این بازی به ترکیب بازگشت و کار خود را با کسب ۲۶ امتیاز، ۱۷ ریباند، ۳ پاس منجر به گل، ۱ توپ ربایی و ۱ بلاک شات به اتمام رساند. مایک کانلی از ممفیس به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشت.

نتایج و هایلایت های بسکتبال ان‌بی‌ای در ۶ ژانویه ۲۰۱۶ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

میزبان نتیجه میهمان هایلایت ها
میامی هیت ۹۰ ۹۸ نیویورک نیکس دانلود
اورلاندو مجیک ۸۶ ۹۵ ایندیانا پیسرز دانلود
واشنگتن ویزاردز ۱۱۵ ۱۲۱ کلیولند کولیرز دانلود
بوستون سلتیکس ۹۴ ۹۹ دیترویت پیستونز دانلود
بروکلین نتز ۷۴ ۹۱ تورنتو رپتورز دانلود
مینسوتا تیمبرولوز ۷۴ ۷۸ دنور ناگتز دانلود
نیو اورلینز پیکانز ۹۱ ۱۰۰ دالاس موریکس دانلود
سن آنتونیو اسپرز ۱۲۳ ۹۸ یوتا جاز دانلود
فینیکس سانز ۱۱۱ ۱۰۲ شارلوت هورنتز دانلود
اکلاهما سیتی تاندر ۱۱۲ ۹۴ ممفیس گریزلیز دانلود
پرتلند تریل بلیزرس ۹۸ ۱۰۹ لس آنجلس کلیپرز دانلود

احمد شریفی

احمد شریفی هستم.گرچه خیلی کم بسکتبال بازی کردم ولی علاقم به بسکتبال از سال ۲۰۰۴ که بازی NBA LIVE 2005 رو بازی کردم بیشتر شد.از همون موقع رقابت های مختلف مخصوصا NBA رو دنبال می کنم.

۳۶ پاسخ

 1. kiiiiiiiiiing گفت:

  چه عکسی !!! مرسی !!!

 2. ehsan گفت:

  اه،آخه این چه باختی بود آوردیم،جلوی نیویورک
  دورانت خداییش بی نظیره،واقعا بیسته،کلیپرز و سن آنتونیو هم که فعلا نمیخوان ببازن و البته کیلیولند
  ولی با همه اینا LET ‘S GO HEAT

 3. My Dubs گفت:

  میامی با کمک داور پیسرز رو برده بعدشم ۲۳ تا بازی از اول فصل میزبان بوده. اینم لینک خبری که خود اتحادیه داوری تایید کرده
  http://www.indycornrows.com/20.....-pacers-in
  نیکس خوب برد دمشم گرم حال پت رایلی گرفته شد. وایتساید هم بود. اگه داورا میذاشتن پیسرز ۳-۰ بازی های رو در رو رو از میامی میبرد. با احتساب این برد بی ارزش داوری که به میامی هدیه شد. میامی فقط دو تا بازی از ۷ بازی اخیرش مقابل پیسرز رو برده. تیم مظلوم تر از اون پیسرز و بولز تو کنفرانس شرق نیست. با یک برد شیرین بولز مقابل کلیولند و پیسرز مقابل هیت تو پلی آفس تعادل عجیبی تو بسکتبال بوجود می آید. راستی بابی پورتیس چقدر خوبه تو شیکاگو. شوتزن،ریباند دفاعی…..بولز اینارو درفت میکنه کلیولند امثال جو هریس و دیان ویترز و آنتونی بنت…..مگ باکت خیلی عشقه احساس میکنم در آینده کلیولند رو ببره تو حاشیه

 4. Mahdi6 گفت:

  کلیولند عالی بازی کرد مخصوصا لبران و کایری فقط این کوین لاو چند بازی هست خوب بازی نمیکنه. کایری هم با اون حرکات منحصر به فردش همه رو شگفت زده میکنه لبران هم دیگه چیزی واسه گفتن نمیزاره. تیم کاملی هست امیدوارم اولین قهرمانیش رو بیاره امسال.

 5. alik گفت:

  اسپرز خیلی خطریه به نظرم حداقل تا فینال غرب راحت میتونه بیاد بالا
  ذخیره هاش خودشون یه تیمن امروز هم آلدریج هم پارکر مصدوم بودن ولی خیلی راحت بردن

 6. M-N.Oklahoma.cit .thunder گفت:

  عجب بازی کردند راسل و کوین دورانت

 7. Kiiiiiiiiiing گفت:

  شتر در خواب بیند پنبه دانه !!!

 8. رضا گفت:

  امار جدید رای گیری ال استار اومد
  کوبی همچنان اوله با بیش از یک میلیون و دویست هزار رای بعدش استف کریه با نهصد و بیست و پنج هزار رای و بعد از اون لبرانه با ششصد و سی و شش هزار رای
  البته این نتیجه کلی بود که گفتم

 9. Kiiiiiiiiiing گفت:

  کوبی ، کری ، گرین ، راسل و دورانت در برابر لبران ، کایری ، جورج ، دراموند و وید. این طبق آخرین نتایج هست

 10. Kiiiiiiiiiing گفت:

  آرای لوری به کایری خیلی نزدیکه و لنارد هم به گرین

 11. Irving گفت:

  Yeah Man ! This is Mr. 4th Quarter <3
  عاشقتم پسر. یعنی قشنگ بازی رو دراورد. الکی نیس این شده لقبش. حالا دیگه کایری وارد میشوددددددد.
  my dubs عزیز! خب طوری نظر دادی انگار حق تیم ملیو خوردن. حرص نخور. اشتباه داوری جزیی از بازیه. خوب نیس چون از میامی و کلی بدت میاد هی به ضررشون کامنت بدی. بتزیه عشقمو ببین لذت ببر D:

 12. ehsan گفت:

  دوست عزیز آقای My Dubs با کمال احترام،این حرفت میتونه خیلی زننده باشه،ورزش هست و اشتباهات داوری،همین میامی که میگی با داوری ایندیانا رو برده از دیترویت به خاطر همین داوری باخت،ضمنا میامی جلو ایندیانا تو کوارتر چهارم و اور تایم خوب بازی کرد و بازر وید خودش میتونه یه جواب کامل نسبت به این حرف هایی که در مورد داوری زدی باشه

 13. My Dubs گفت:

  اتفاقا همون بازر وید خطا بود. اسکرین باش خطا بود رو جورج. اون فولی هم که بازم رو وید گرفتن و آخر بازی خطای ماهینمی رو گرفت یک ننگ داوری بود فقط. پیسرز با یک تیم ۷۰ میلیون دلاری امسالش حال میامی رو جا آورد. میامی تیمش ۹۰ میلیون دلار قیمتشه. مربیایی مثل وگل تونستن رقابت رو جذاب کنن وگرنه کاری که پت رایلی میکنه هیچ هنری نیست. دلالیه بیشتر. همین میامی تنها خروجی باشگاهش وید بوده اونم به لطف استن ون گاندی سال ۲۰۰۳ یا بازیکن خریده یا ترید کرده. وایتساید البته خوب شکاری بوده نمیشه منکرش شد.
  همین یک بازی جای میامی و پیسرز رو تو جدول جابه جا میکرد. حق تیمایی مثل پیسرز عین روز روشن خورده میشه. مجموعه هایی مثل گلدن استیت، اسپرز ، پیسرز، بولز، سلتیکس، باکس و…..تو بسکتبال فعالیت میکنن یک تیمایی هم مثل همین هیت و کلیولند(بعد از اومدن لبران) فاتحه بسکتبال رو میخونن. با دلالی فقط
  اصن یک سوال تا حالا کلیولند مثلا تونسته از یک پیک شماره ۳۰ مثل باتلر ستاره ای تو تاریخش بسازه؟؟جواب نه است دریماند گرینی که امروز تو ال استارزه پیک ۳۷ وریورز بوده این هنره
  اورینگ: کاش اروینگ بازیکن اول همین کلیولند بود. لبران یخورده فروتنی رو از همین اروینگ یاد بگیره. خیلی کم حاشیه است بازیش شبیه کریه. کم مصاحبه میکنه. خدایی قشنگ بازی میکنه. من خیلی دوسش دارم . واقعا دلم نمیاد اروینگ قهرمان نشه. اروینگ تو تیم لاتری کلیولند ۳ سال بازی کرده در حالی که لبران تو میامی بود. اروینگ طعم شکست رو چشیده ولی لبران دنبال منفعتشه فقط. اگه همین اروینگ نبود عمرا لبران برمیگشت کلیولند…یا اگه کلیولند اینهمه پیک راند اول خوب نداشت لبران بازم برنمیگشت.
  اورینگ: کم حاشیه، کراس اور و بال هندلینگ فوق العاده و شوتزن خوبیه. میتونم بگم شبیه ترین گارد به استفن کریه. خوش اخلاق، دوست داشتنی و بدون ادعا

 14. Kiiiiiiiing گفت:

  باز کلیولند چند تا بازی نتیجه گرفت ، صحبتهای تفرقه انگیز و ناشی از ترس و حسادت شروع شد

 15. ehsan گفت:

  من و خیلیای دیگه این حرفت رو قبول نداریم،تیم رئال مادرید تو فوتبال یه تیم خیلی بزرگه و تو این تاریخ پر فروغی که داشته بازیکنایی که از خودش داشته انگشت شمار هستن،فلسفه تیما با هم فرق داره،تو nba هم اینجوره،بعضی تیما آمادن تا ستاره جذب کنن و به لطف قدرت مالی بالاشون میتونن یه تیم قوی رو جمع کنن،ولی بعضیا بازیکن ساز هستن،نمونه ی بزرگ بازیکن سازها و به نظر من بهترین مربی تاریخ بسکتبال جهان،گرگ پاپوویچ که از شلغم هم بازیکن میسازه و من عاشق شخصیت و خد پاپ هستم،خلاصه اینکه این ورزش هست و اگه نقل و انتقالات و قدرت مالی نبود،شاید هیجان در ورزش هم معنی نداشت!
  اون بحث کیلیولند و جیمز که به من مربوط نمیشه
  در مورد قضیه داوری هم فک میکنم خیلی بحث پیش پا افتاده ای هست وبازم تکرار میکنم،اشتباهات داوری جزئی از بازیه و شاید به قول شما اون صحنه خطا هم بوده ولی این اشتباه تصمیم داور بوده که دیده نشده و حرف اینکه داور از عمد خطا نگرفته فک میکنم از ریشه اشتباس و امکان نداره تو همچین سطحی کسی بخواد از این کارا انجام بده
  با تمام احترام نسبت به شما دوست عزیز My Dubs من نظرمو گفتم،شما هم نظرت،ولی در کل Let’s Go Heat

 16. Kiiiiiiiing گفت:

  در سالهای اخیر گلدن استیت این بازیکنا رو خریده ، دقت کنید پووووول داده خریده : بوگت از میلواکی ( پیک ۱ بوده) – یان کلارک از دنور – ایگودلا از دنور ( پیک ۹ بوده) – لوینگستون از نتز ( پیک ۴ بوده) – برندون راش از یوتا ( پیک ۱۳ بوده) – اسپیتز از کلیولند ( پیک ۱۶ بوده) – جیسون تامپسون از ساکرامنتو ( پیک ۱۲ بوده)

 17. Irving گفت:

  My Dubs با حرفت مخالفم. در اینکه لبران باعث اومدن بازیکنای بزرگ میشه به تیم شکی نیس و طبیعیه. اما چیزی که مشخصه اینه که اولا لبران متعلق به اوهایو استیته و متعلق به تیم کلیولند. ثانیا کلیولند از خودش کم بازیکن نداشته. مثل کایری مثل تامپسون مثل ورژائو. حالا یه مشت نخاله به تیم اومدن که ملاک نیس. لاو از وقتی اومده انگار از love به hate تبدیل شده و یه بازیکن در حد ال استار نبوده. شامپرت خوبه که اونم کلی مصدوم بوده. اسمیت هم یه بازیکن فانتزیه بیشتر. ۲ بازیکن خوبی که خریده شده و به درد تیم خوردن دلی و مازگوفه. بقیه چه کمکی کردن؟ لاو که تو پلی آف مصدوم شد و به درد نخورد. بقیه هم که ستاره نبودن که بشه روشون حساب کرد. میامی رو نمیدونم ولی کلیولند ناخالصی زیاد نداره. تیمای دیگه هم کم نداریم که به زور پول مدعین و خودتم میدونی.
  من خودمم از اینکه کایری شماره ۱ تیم نیس ناراحتم ولی همین که جز وقتای مصدومیتش پا به پای لبران اومده و چیزی کمتر نداشته خوشحالم

 18. My Dubs گفت:

  king: اینایی که اسم بردی کل رقم قراردادشون رو جمع بزنی با یک بازیکن با استعداد و تاثیرگذاری مثل کوین لاو نمیشه. بدنه اصلی وریورز بازیکنایی بود که به این تیم درفت شدن. بوگت با الیس و اکپه اودو ترید شد. اسپیتش تو ممفیس بود که اوضاعش بیریخت بود. یان کلارک از دنور ریلیز شد سال قبل. ایگودالا ۴ ساله ۴۸ میلیون دلار بست. شاون لیونگستون فکر کنم واسه چهار سال ۲۵ میلیون دلار. جیسون تامپسون از سیکسرز با جرالد والاس ترید شد. وریورز میخواست cap room خالی کنه سر دیوید لی. شما باب مایرز رو با دیوید گریفین مقایسه نکن. ورژا و کوین لاو خوب تیغیدن کلیولند رو. شامبرت هم اونقدر نمیارزه

 19. My Dubs گفت:

  اروینگ:
  الان باید با کایری بیشتر از لاو قرارداد میبستن. من میگم حتی بیشتر از لبران. اصن چرا باید لبران بیاد کلیولند؟؟سر کایری اومده اصن. یک قاعده ای هست ک بر اساس سابقه تو NBA مجبورن دستمزد بگیرن بازیکنها. کاپیتان کلیولند کیه؟؟؟باید کایری باشه که سه سال تو تیم لاتری بوده اینهمه هم مصدوم شده. حالا من کاری ندارم من از کایری خوشم میاد یه جو تعصب داره لاقل. لبرانم خوب کاری کرد اومد کلیولند. میامی دیگه خیلی لوس شده بود تیمش این سال اخری یقه ماریو چالمرز هم گرفت داش با اخلاقمون لبران!!!!!!!!!
  اخلاق کایری کجا لبران کجا!!کاش کلیولند مثل گبدن استیت با این درفتاش جون میگرفت نه با لبران

 20. My Dubs گفت:

  خدا شاهده از اینکه کایری تو رختکن بازی اول فینال اونجوری مصدوم شد و پیرهنش رو درآرود خیلی ناراحت شدم تا مرز اشک ریختن رفتم واسش. خدا کنه دیگه مصدوم نشه( خداییش اصلا دلم نمیخواد کسی مصدوم بشه حتی همون لبران من) اگه لبران نباشه نصف جذابیت لیگ از بین میره. واقعیت اینه دلیل پیشرفت اینهمه بازیکن خود لبرانه. ولی نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد

 21. Kiiiiiiiing گفت:

  پسر خوب سعی کن رو هوا حرف نزنی و کمتر مزاح کنی ، حقوق سالانه بازیکنا : بوگت ۱۳٫۸ میلیون دلار ، ایگودلا ۱۲ میلیون دلار ، جیسون تامپسون ۷ میلیون دلار ، لوینگستون ۵٫۵ میلیون ، کوین لاو ۱۹٫۵ ، اگر شما ۳٫۸ میلیون میدید اسپیتز رو میخرید ، کلیولند ۵ میلیون میده جی.آر. اسمیت میخره !!!

 22. Kiiiiiiiing گفت:

  حالا بگو چند تا از این بازیکنا باید آمارشون با هم جمع بشه تا به رکوردهای این فصل لاو برسن : میانگین امتیاز ۱۶٫۳ ، میانگین ریباند ۱۰٫۶ و میانگین دقایق بازیش هم معقوله ( ۳۲ دقیقه )

 23. My Dubs گفت:

  میگم که جیسون تامپسون برای این اومده که دستمزد لی بالا بود. سال دیگه قراردادش تموم میشه همینطور بوگت. کوین لاو یخورده هم تو دفاع مفید نیست فقط ریباند جمع میکنه. بسکتبال مگه همش امتیازه. ایگودالا ته دفاعه. سال ۲۰۱۴ هم تو تیم اول دفاعی سال بود. بوگت سال ۲۰۱۵ تو تیم دوم دفاعی سال بود. لیونگستن هم خیلی خوبه. درسته شوتزن سه امتیازی نیست ولی دفاعیه. پست آپ هم خوب بازی میکنه با اونکه گارده. پارسال باب مایرز بهترین مدیر اجرایی شد. خودت بگو دستمزد MVP چقدره؟خبر بد دیگه برات اینه که گرین تو ده تا بازیکن اول لیگه. همین بس که تیم ارزونتر خیلی از کلویلند تا اینجا بهتر بوده و رکورد ۳۴ برد و ۲ باخت داره
  توام کمتر مزاح کن و واقع بین تر باش . اسمیث بی تیم مونده بوده بنده ی خدا تیمی نخواستش وگرنه دنبال قرارداد بیشتر بود. فقط کایری داره درست و درمون دستمزد میگیره با لبران. لبرانم باز امسال خودشو بازیکن ازاد میکنه یه ۵ ساله ۱۵۰ میلیون دلاری میبنده
  یکم از این کایری(کاربره) یاد بگیر. اونم بازی شب کریسمس رو دیده میدونه لاو کیه و چیه. سعی کن کمتر خودتو از آب و تاب بندازی

 24. Kiiiiiiiing گفت:

  پس اینو بدون کوین لاو ۲ بار توی تیم دوم سال بوده که خیلی سخت تر از قرارگرفتن در تیم دوم دفاعیه ، ۳ بار هم آل استار بوده ، ریباند لیدر سال بوده و همچنین لیدر ۳ امتیازی ، سعی نکن با این حرفا سوتی هاتو بپوشونی ، وقتی سوتی میدی و توش گیر میکنی عین باتلاق ، بهت پیشنهاد میدم از دوستانت کمک بگیری ، مطمینم یکی از کاربرای طرفدار کوبی هم خودتی که توی اون بحثها هم کم از خجالتت در نمیام !!!

  • رضا گفت:

   حالتون خوبه؟؟؟؟؟فک نکنم.چون اگه حالت خوب بود اینجوری همرو با هم قاطی نمیکردی
   طرفدار کوبی چیه؟؟؟توش میمونی چیه؟؟؟اینم از اون جملات نابتون بود؟؟کم نگفتید از این جمله ها یه نمونشو میگم یاداوری بشه:
   “کوبی واسه رای گرفتن تو ال استارمصاحبه کرده و گفته که مهم نیست تو ال استار باشم یا نه”
   این اخره جملس البته اگه نخوای بگی صحبتهای منو تحریف کردی.بهتون پیشنهاد میکنم از این جمله ها جای دیگه نگو
   یه نکته دیگه اینکه این دوست عزیزمون My Dubs یکی از طرفدارای خوبه گلدن استیته این چه ربطی به هوادارای لیکرز داره(اینم یکی دیگه از اون جمله ها بود).اگه منظورت از اون هواداره لیکرز منم نترس من اینجام هیچ جاییم نمیرم اگه عمری باشه حالا حالاها هستیم در خدمتتون هیچ حرفیم نزدم که بخوام بمونم توش وقتی نمیخواید قانع بشید کاری نمیشه کرد نه اینکه نشه قانعتون کرد نمیخواید که قانع بشید

 25. Kiiiiiiiing گفت:

  کری درسته که MVP شده ولی اسمش ۲حداکثر ساله نوک زبونهاست ، یعنی تازه به یک بازیکن درست حسابی تبدیل شده پس انتظار نداشته باش تاپ لول حقوق بگیره چون سابقه درخشان خیلی در حقوق تاثیر داره و تا قرارداد فعلیش تموم نشه نمیتونه رقم جدید ببنده ، در بازی شب کریسمس کوین لاو کارش خوب بود با ۱۰ امتیاز و ۱۸ ریباند و ۴ اسیست و ۲ بلاک ، اونم در برابر واریورزی که برای اولین بار در این فصل با تاکتیک دفاعی بازی میکرد ، مشابه فینال سال پیش ، راستی نظرت در این مورد چیه؟ چرا واریورز ، تیمی با این قدرت ، جرات نمیکنه جلوی کلیولند بره سراغ تاکتیک های هجومی؟

 26. My Dubs گفت:

  در جواب اینکه میگی من طرفدار لیکرزم و با دو تا یوزر دارم کامنت میدم سخت در اشتباهی. خدایی این برنامه نیست من اول با نام جنگجو کامنت دادم و بعدش دیدم بعضی از بچه ها نمیدونن لقب باشگاه وریورز چیه عوضش کردم گذاشتم My Dubs. از سواد بالای اکثرتون نامم عوض کردم و اعلام کردم نگیدطرف خوی جنگجویی داره. من به کوبی چکار دارم برام خیلی عجیب بود یه همچین توهماتی ازتم انتظار نداشتم چون باز تو از بقیه لبران فن ها بهتر بودی.
  سوالت جوابش معلومه بلت جرئت نمیکنه هجومی و سریع بازی کنه اونه که بازی رو فیزیکی میکنه. از سر ناچاری کاوالیرز یه همچین سبکی جلو وریورز بازی میکنه شانسی واسه پیروزی داشته باشه. کوین لاو از هفت تا شوت تحت فشار گرین فقط یکیش رو گل کرد. ارش نامی بود طرفدار کاوالیرز همون شب کریسمس کامنت منو خوند و فهمید چی میگم و خودش تایید کرد. لاو تو بهترین حالت بعد از الدریچ و گریفین و گرین پاور فوروارد چهارمه لیگه الان
  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. وریورز بهترین تیم هجومیه پارسال از نظر کارایی درصد شوت دوم بود(بعد از کلیپرز) امسال اول. تو دفاع پارسال کارایی اول بود امسال دوم( باز نری بگی opponent points per game) در اصل opponent field goal parcentage . اسپرز تیمیه که تو بعضی مسائل از گلدن استیت بهتره. مونده تا کلیولند برسه. دوستی ندارم اتفاقا تنهام ولی جوابتو میدم
  هنو موندم از کجا فهمیدی من یکی از طرفدارای لیکرزم. ؟؟؟!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ

 27. Kiiiiiiiiiing گفت:

  پسر خوب ، جواب دادن فرق داره با ماستمالی کردن ، من گفتم واریورز دفاعی بازی کرد ، برو بازی کریسمس رو ببین و همچنین فینال ها رو ، دقیقا اون ۲ تا بازی که واریورز هجومی بازی کرد رو باخت ، ضمنا حتی یک درصد هم شک ندارم که لیکر هستی

 28. Kiiiiiiiiiing گفت:

  در جواب رضا باید بگم من اسمی از شما یا هیچکس دیگری نیاوردم و توهینی هم به هیچ طرفداری نکردم ، هیچوقت هم از هیچ بحثی هدفم اثبات خودم یا نظراتم نیست ، فقط دوست دارم همه بحث ها واقعی و منطقی باشه نه خیالی و توهمی ، در مورد اخلاق کوبی هم باید بگم اینو هم تیمیاش هم میدونن که خودپسند و زبله ، همونطور که زیراب شکیل اونیل رو زد و از تیم بیرون کرد ، امیدوارم ناراحت نشی از حرفم چون عین واقعیته

 29. Mahdi6 گفت:

  شانس؟ کلیولند تیم کاملیه منتها بازیکناش همیشه اماده نیستن ولی گلدن استیتو ببین به جز کری, تامسون و گرین و خیلیای دیگه هم تو اوج هستن ولی تو کلیولند اینطور نیست کایری از اول فصل نبود شامپرت نبودو… البته بهونه نمیارم میخام اینو بگم که بازیکنای کلیولند رو اوج نیستن و اگه رو اوج باشن اینو بدون که گلدن جلوش نمیتونه کاری کنه امیدوارم که امسال گلدن و کلیولند برن فینال بدون مصدومیت چه از تیم کلیولند و چه از گلدن و اونوقت معلوم میشه که کدوم تیم واقعا برتره و حق به حقدار میرسه.

 30. My Dubs گفت:

  تو توهمات خودت به سر ببر. من تا حالا نشده تعریف و تمجید خاصی از لیکرز کنم فقط زیر پست خداحافظی کوبی کامنت گذاشتم بازم برو بخون. اون دوست دیگمون alik هم لیکرزیه هم وریورزی اون میدونه.

 31. My Dubs گفت:

  من چند سال قبل هوادار بولز بودم. اورینگ خیلی وقته فهمید و تو متوجه نشدی میگی لیکرز!!!!هنوزم بولز رو دوس دارم

 32. Irving گفت:

  دیگه داره به تیمم توهین میشه. من لبران فن نیستم. ۴ساله طرفدار این تیمم. خوش ندارم توهینی به تیمم بشه. کلیولند مونده به واریورز برسه؟ البته میدونم که خودتم میدونی این حرفت فقط یه کری خونیه.
  همونقد که کلیولند خرید ریز و درشت داشته واریورز هم داشته. لبران و کایری و تریستان در مقابل کری و تامپسون و گرین. بقیه محصولاتشونم اسمی نیستن. خریداشونم بازیکن بزرگ و ک.چیک داشته. فقط دستمزد واریورز پایین تره اونم به خاطر سابقه کمتر بازی نسبت به بازیکنای کلیولنده. پس انقد مغالطع نکنین.
  در ضمن من کاری به این ندارم که لبران واسه چی و کی برگشت. مهم اینه که لبران محصوله همین تیمه و عجیبه که لبران رو خرید میدونن بعضیا. خوشبختانه بین لبران و هم تیمیاش به خصوص کایری رابطه خوبی برقراره.

 33. My Dubs گفت:

  توهینی نکردم نوکر همتونم هستم. باب مایرز پارسال بهترین مدیر اجرایی شد دیگه. تموم!!!!اینم بخونید خسته شدم به خدا
  http://espn.go.com/nba/story/_.....utive-year

 34. Mahdi6 گفت:

  خرید های کلیولند:جرد کانینگهم,ریچارد جفرسون,جیمز جونز که این سه نفر روی هم ۳ میلیون دلار نمیگیرن,لاو ,مازگوف,شامپرت و اسمیت و مو ویلیامز وبازیکنانی مثل لبران و کایری و تامسون ودلاویدوا و جو هریس و ورجائو همه محصول کلیولندن و ساشا کان هم اولین سال حضورش تو ان بی ای هست ولی تو گلدن استیت بارنز و کری و تامسون و مک ادو و لونی محصولن و بقیه یا ترید شدن یا خریداری خخخخخخخ

 35. Kiiiiiiiiiing گفت:

  رفیق ، اینا استف کری شون هم بچه اکرون و اوهایو است.اینا اگر توهین نکنن باید تعجب کرد.
  My dubs نمیخواد لقمه رو دور سرت بچرخونی ، تو یه غربی بودی و هستی و خواهی بود اگر هم روزگاری عشق بولز بودی فقط بخاطر آنتی لبران بودنت بوده ، به این امید که بولز مانع لبران بشه ، مگرنه طرفدارای بولز طرفدارای جردن هستند که خود من هم یکیشم ، یه شرقی همیشه شرقیه و بالعکس ، من هیچوقت طرفدار تیمهای غرب نبودم ولی بعضی بازیکناش رو خیلی دوست دارم مثل مجیک جانسون و در حال حاضر هم دورانت و پاول ، اگر میگم چندتا یوزر داری بخاطر اینه که روش مغالطه کردنت مشابه بعضی دوستان دیگه س ، شایدم با دوستانت پیش یه استاد کسب علم و معرفت کردی !!!

پاسخ دهید

دیدگاه‌های غیرمرتبط با موضوع مطلب و همچنین دیدگاه‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند، تایید نخواهند شد.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*